• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Lanview Glasvezelconnectors

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Aansluiting type
    Geslacht connector
    Verberg filters
    Lanview LC Multimode connector, OM4, Zirconia - Roze
    (LVO231256)
      Lanview LVO231256. Aansluiting type: LC, Geslacht connector: Vrouwelijk, Type glasvezel: OM4. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    17,- excl. btw
    Voorraad: 288
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Lanview LC Singlemode connector, OS2, Zirconia - Blauw,Wit
    (LVO231287)
      Lanview LVO231287. Aansluiting type: LC, Geslacht connector: Vrouwelijk, Type glasvezel: OS2. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    17,- excl. btw
    Voorraad: 1172
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Lanview SC Multimode connector, duplex, OM3, Zirconia, Aqua/Black - Aqua-kleur,Zwart
    (LVO231234)
      Lanview LVO231234. Aansluiting type: SC, Geslacht connector: Vrouwelijk, Type glasvezel: OM3. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    16,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Lanview SC/APC Singlemode connector, OS2, zirconia - Groen
    (LVO231283)
      Lanview LVO231283. Aansluiting type: SC / APC, Geslacht connector: Vrouwelijk, Type glasvezel: OS2. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    18,- excl. btw
    Voorraad: 75
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Lanview LC/APC Singlemode connector, OS2, Zirconia - Groen
    (LVO231291)
      Lanview LVO231291. Aansluiting type: LC / APC, Geslacht connector: Vrouwelijk, Type glasvezel: OS2. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    19,- excl. btw
    Voorraad: 91
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder