• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Black Box Glasvezelconnectors

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Aansluiting type
    Geslacht connector
    Verberg filters
    Black Box Fiber Optic Connector ST- 126Um Singlemode Simplex W/3 BT - Zilver, Geel
    (FOT200-R2)
      Black Box FOT200-R2. Aansluiting type: ST, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Zilver, Geel. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic Connector SC- 126um Multimode Simplex W/0.9 BT - Wit
    (FOT209)
      Black Box FOT209. Aansluiting type: SC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Wit. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Ceramic Fiber Optic Connector - 127-micron, Multimode, Simplex - Beige
    (FOT221)
      Black Box FOT221. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic Coupling - Multimode, Simplex - Blauw
    (FOT127)
      Black Box FOT127. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuator - Angled, Singlemode, LC-APC, 20-dB - Groen
    (FOAT55S1-LC-20DB)
      Black Box FOAT55S1-LC-20DB. Aansluiting type: LC / APC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Groen
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuator - Angled, Singlemode, LC-APC, 10-dB - Groen
    (FOAT55S1-LC-10DB)
      Black Box FOAT55S1-LC-10DB. Aansluiting type: LC / APC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Groen
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic Connector LC- 125um Singlemode Simplex W/0.9 BT - Blauw, Wit
    (FOT218)
      Black Box FOT218. Aansluiting type: LC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Blauw, Wit
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Ceramic Fiber Optic Connector - 127-micron, Multimode, Simplex - Zilver,Wit,Geel
    (FOT222-R3)
      Black Box FOT222-R3. Aansluiting type: LC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Zilver, Wit, Geel
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Ceramic Fiber Optic Connector - 126-micron, Multimode, Simplex, ST, 2.0, 3.0-mm & 900µm Boot .....
    (FOT203-R2-10PAK)
      Black Box FOT203-R2-10PAK. Aansluiting type: ST, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Kleur van het product: Zwart, Zilver. Aantal per verpakking: 10 stuk(s)
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuator - Angled, Singlemode, LC-APC, 02-dB - Groen
    (FOAT55S1-LC-2DB)
      Black Box FOAT55S1-LC-2DB. Aansluiting type: LC / APC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Groen
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuator - Angled, Singlemode, LC-APC, 05-dB - Groen
    (FOAT55S1-LC-5DB)
      Black Box FOAT55S1-LC-5DB. Aansluiting type: LC / APC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Groen
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Pre-Polished Fiber Optic Connector - OS1, Singlemode, SC, Blue, 6-Pack - Blauw
    (PP-SC-SM-6PAK)
      Black Box PP-SC-SM-6PAK. Aansluiting type: SC, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Type glasvezel: OS1. Aantal per verpakking: 6 stuk(s)
    146,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box OM2 50-Micron Multimode Pre-Polished Fiber Optic Connector - ST, Black, 12-Pack - Zwart
    228,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder