• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelconnectors (24 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Aansluiting type
    Geslacht connector
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Black Box Fiber Optic Connector ST- 126Um Singlemode Simplex W/3 BT - Zilver,Geel
    (FOT200-R2)
      Black Box FOT200-R2. Aansluiting type: ST, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Zilver, Geel. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink FA03SC6
    (FA03SC6)
      LogiLink FA03SC6. Aansluiting type: SC / APC, Kleur van het product: Zwart, Groen, Connector-materiaal: Keramisch
    10,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink FA03LC6
    (FA03LC6)
      LogiLink FA03LC6. Aansluiting type: LC / APC, Kleur van het product: Groen, Connector-materiaal: Keramisch
    11,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic Connector SC- 126um Multimode Simplex W/0.9 BT - Wit
    (FOT209)
      Black Box FOT209. Aansluiting type: SC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Wit. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Lindy 3mm OD, LS0H cable, LS0H cable, multimode - Oranje,Wit
    (46487)
      Lindy 46487. Aansluiting type: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Type glasvezel: OM2
    39,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Ceramic Fiber Optic Connector - 127-micron, Multimode, Simplex - Beige
    (FOT221)
      Black Box FOT221. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic Coupling - Multimode, Simplex - Blauw
    (FOT127)
      Black Box FOT127. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Blauw, Draad modus structuur: Multimode. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuator - Angled, Singlemode, LC-APC, 20-dB - Groen
    (FOAT55S1-LC-20DB)
      Black Box FOAT55S1-LC-20DB. Aansluiting type: LC / APC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Groen
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuator - Angled, Singlemode, LC-APC, 10-dB - Groen
    (FOAT55S1-LC-10DB)
      Black Box FOAT55S1-LC-10DB. Aansluiting type: LC / APC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Groen
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT Fiber optic LC-APC duplex adapter - Groen
    (EA9007)
      ACT Fiber optic LC-APC duplex adapter. Kleur van het product: Groen
    10,- excl. btw
    Voorraad: 34
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter OM3 - Cyaan
    (EA9005)
      ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter OM3. Kleur van het product: Cyaan
    10,- excl. btw
    Voorraad: 132
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM3/OM4 - Cyaan
    (EA9008)
      ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM3 / OM4. Kleur van het product: Cyaan
    12,- excl. btw
    Voorraad: 152
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM4 - Violet
    (EA9009)
      ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM4. Kleur van het product: Violet
    12,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ubiquiti Networks UFiber APC Adapter, SC/APC to SC/APC, Simplex, SM - Zwart,Groen
    (UF-ADAPTER-APC-50)
      Ubiquiti Networks UF-ADAPTER-APC-50. Aansluiting type: SC / APC, Kleur van het product: Zwart, Groen. Aantal per verpakking: 50 stuk(s)
    14,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box Fiber Optic Connector LC- 125um Singlemode Simplex W/0.9 BT - Blauw,Wit
    (FOT218)
      Black Box FOT218. Aansluiting type: LC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Blauw, Wit
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Ceramic Fiber Optic Connector - 127-micron, Multimode, Simplex - Zilver,Wit,Geel
    (FOT222-R3)
      Black Box FOT222-R3. Aansluiting type: LC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Zilver, Wit, Geel
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Ceramic Fiber Optic Connector - 126-micron, Multimode, Simplex, ST, 2.0, 3.0-mm & 900µm Boot .....
    (FOT203-R2-10PAK)
      Black Box FOT203-R2-10PAK. Aansluiting type: ST, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Kleur van het product: Zwart, Zilver. Aantal per verpakking: 10 stuk(s)
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuator - Angled, Singlemode, LC-APC, 02-dB - Groen
    (FOAT55S1-LC-2DB)
      Black Box FOAT55S1-LC-2DB. Aansluiting type: LC / APC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Groen
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fiber Optic In-Line Attenuator - Angled, Singlemode, LC-APC, 05-dB - Groen
    (FOAT55S1-LC-5DB)
      Black Box FOAT55S1-LC-5DB. Aansluiting type: LC / APC, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur van het product: Groen
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Pre-Polished Fiber Optic Connector - OS1, Singlemode, SC, Blue, 6-Pack - Blauw
    (PP-SC-SM-6PAK)
      Black Box PP-SC-SM-6PAK. Aansluiting type: SC, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Type glasvezel: OS1. Aantal per verpakking: 6 stuk(s)
    146,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Extron QLC MM/10
    (101-018-01)
      Extron QLC MM / 10
    360,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Extron QLC SM/10
    (101-017-01)
      Extron QLC SM / 10
    420,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter OM4 - Violet
    (EA9006)
      ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter OM4. Kleur van het product: Violet
    10,- excl. btw
    Voorraad: 68
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Black Box OM2 50-Micron Multimode Pre-Polished Fiber Optic Connector - ST, Black, 12-Pack - Zwart
    228,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder