• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    26,-excl. btw 31,46incl. btw
    Op voorraad (7)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Centralpoint Kabelselector
    Zoekt u een specifieke kabel oplossing? Vind ze in onze kabelselector.
    StarTech.com FIBLCLC5 fiber optic kabel

    StarTech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

    Productcode: FIBLCLC5  |  EAN/UPC: 0065030797658
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    StarTech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC kenmerken

    StarTech.com 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

    StarTech.com 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC, 5 m, LC, LC, Oranje

    Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

    De 5m lange FIBLCLC5 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

    Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

    Onze LC-LC-glasvezelkabel is gemaakt voor langdurige betrouwbaarheid en topprestaties, en wordt geleverd met levenslange garantie.

    The StarTech.com Advantage

    - Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
    - Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
    - Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
    - Met levenslange garantie door StarTech.com

    Garantie
    • Lifetime Warranty

    Specificaties

    StarTech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 5 m
    Kenmerken
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 LC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    RoHS compliance Ja
    Full duplex Ja
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 62.5 µm
    Bekleding diameter 125 µm
    Kleur kabel Oranje
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC-LC
    Lengte van de verpakking 7.83 mm
    Kern-/omhulsel-diameter 62.5/125 µm
    Verpakking
    Hoogte verpakking 211 mm
    Breedte verpakking 0.70 mm
    Diepte verpakking 199 mm
    Gewicht verpakking 100 g

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 16,- 19,36
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
    StarTech.com
    StarTech.com
    31.46 EUR new
    StarTech.com 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
    StarTech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC StarTech.com fiber optic kabel: 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/startech-com/5m-multimode-62-5-125-duplex-glasvezel-netwerkkabel-lc-lc-art-fiblclc5-num-1024612/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder