€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel - Oranje

Productcode: 50FIBLCSC1  |  EAN/UPC: 0065030803014

19,- excl. btw
22,99 incl. btw
Op voorraad (35)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel - Oranje kenmerken

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC, 1 m, OM2, LC, SC, Mannelijk/Mannelijk

Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 1m lange 50FIBLCSC1 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met hogere snelheden over langere afstanden worden overgedragen.

Elke duplex 50/125 multimode glasvezelkabel is afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

The StarTech.com Advantage

- Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Met levenslange garantie door StarTech.com

Garantie
  • Lifetime Warranty