• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • StarTech.com glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    21,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (50FIBLCSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (50FIBLCSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad: 59
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (FIBLCSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC3)
      StarTech.com FIBLCLC3. Cable length: 3 m, Connector 1: LC, Connector 2: LC, Core diameter: 62.5 µm, Connector gender: Male / Male, Full duplex, Cable colour: Orange
    19,- excl. btw
    Voorraad: 41
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (50FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC10)
      StarTech.com 10m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (FIBLCSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC1)
      StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    20,- excl. btw
    Voorraad: 167
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10m LC/LC SM Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC10)
      StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    33,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC2)
      StarTech.com FIBLCLC2. Cable length: 2 m, Connector 1: LC, Connector 2: LC, Core diameter: 62.5 µm, Connector gender: Male / Male, Full duplex, Cable colour: Orange
    17,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic .....
    (A50FBLCLC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    18,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    20,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m OM4 Duplex multimode glasvezel optische kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC fiber patchkabel .....
    (450FBLCLC1)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 1 m. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Turkoois
    25,- excl. btw
    Voorraad: 57
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC15)
      StarTech.com 15m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    29,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC30)
      StarTech.com 30m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    StarTech.com 2m Multimode Duplex Fiber Optic Cable ST-SC Fiber optic kabel
    (FIBSTSC2)
      StarTech.com 2m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Lengte snoer: 2 m, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST Fiber optic kabel
    (FIBLCST1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic .....
    (A50FBLCSC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    16,- excl. btw
    Voorraad: 177
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST Fiber optic kabel
    (FIBLCST3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Voorraad: 51
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Cisco SFP-10G-AOC3M compatibel SFP+ optische kabel actief glasvezel kabel 10 Gbps AOC Fiber .....
    (SFP10GAOC3M)
      StarTech.com Cisco SFP-10G-AOC3M compatibel SFP+ optische kabel actief 3 m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    StarTech.com 7m QSFP+ actieve glasvezel kabel MSA conform QSFP kabel 40GbE AOC kabel QSFP+ kabel Fiber .....
    (QSFP40GAO7M)
      StarTech.com QSFP+ actieve optische glasvezel kabel MSA conform 7m. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    590,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
    (FIBLCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad: 47
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (FIBLCLC1)
      StarTech.com FIBLCLC1. Cable length: 1 m, Connector 1: LC, Connector 2: LC, Core diameter: 62.5 µm, Connector gender: Male / Male, Full duplex, Cable colour: Orange
    17,- excl. btw
    Voorraad: 57
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 7m SMF LC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC7)
      StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    32,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10m LC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC10)
      StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    35,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10m MSA conform QSFP+ actief optische kabel AOC fiber glasvezel kabel 40 Gbps levenslange .....
    (QSFP40GAO10M)
      StarTech.com MSA conform QSFP+ actief optische kabel 10m. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    636,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    StarTech.com 15m QSFP+ optische Breakout kabel actief Cisco QSFP-4X10G-AOC10M compatibel glasvezel 40 Gbps .....
    (QSFP4X10AO15)
      StarTech.com QSFP+ optische Breakout kabel actief Cisco QSFP-4X10G-AOC10M compatibel 15 m. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: 4x SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    1.659,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    StarTech.com 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
    (50FIBLCLC5)
      StarTech.com 5m Multimode 50 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    21,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1m LC - LC Single Mode Duplex Fiber Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC1)
      StarTech.com 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    22,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 4m LC/LC SM Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 4 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    31,- excl. btw
    Voorraad: 38
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 4m LC/SC m/m SM Fiber optic kabel
    (SMFIBLCSC4)
      StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer: 4 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    31,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m OM4 Duplex multimode glasvezel optische kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC fiber patchkabel .....
    (450FBLCLC3)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 3 m. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    32,- excl. btw
    Voorraad: 53
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 15m QSFP+ actieve glasvezel kabel MSA conform 40GbE AOC Fiber kabel levenslange garantie Fiber .....
    (QSFP40GAO15M)
      StarTech.com QSFP+ actieve glasvezel kabel MSA conform 40 GbE AOC 15m. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    733,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    StarTech.com 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST1)
      StarTech.com 1 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST5)
      StarTech.com 5 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Rood
    20,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com LC/LC 50/125μm, 3m Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC3)
      StarTech.com 3 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    23,- excl. btw
    Voorraad: 70
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST10)
      StarTech.com 10 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m OM4 Duplex Multimode glasvezelkabel 50/125 LC fiber patchkabel Aqua Fiber optic kabel
    (450FBLCLC2)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 2 m. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    27,- excl. btw
    Voorraad: 133
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC10)
      StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    32,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5m OM4 Duplex multimode glasvezel optische kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC fiber patchkabel .....
    (450FBLCLC5)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 5 m. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    35,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 7m LC/LC SM Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC7)
      StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    36,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5m Cisco SFP-10G-AOC5M compatibel SFP+ optische kabel actief 10 Gbps glasvezel AOC fiber .....
    (SFP10GAOC5M)
      StarTech.com Cisco SFP-10G-AOC5M compatibel SFP+ optische kabel actief 5 m. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Turkoois
    178,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m QSFP+ optische Breakout kabel actief Cisco QSFP-4X10G-AOC3M compatibel glasvezel 40 Gbps .....
    (QSFP4X10GAO3)
      StarTech.com QSFP+ optische Breakout kabel actief Cisco QSFP-4X10G-AOC3M compatibel 3m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: 4x SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    • U bespaart 42%
    423,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    StarTech.com 1m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC Fiber optic kabel
    (FIBSCSC1)
      StarTech.com 1m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC. Lengte snoer: 1 m, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com A50FBSTST1 Fiber optic kabel
    (A50FBSTST1)
      StarTech.com A50FBSTST1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    16,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST Fiber optic kabel
    (FIBLCST2)
      StarTech.com FIBLCST2. Cable length: 2 m, Connector 1: LC, Connector 2: ST, Core diameter: 62.5 µm, Connector gender: Male / Male, Full duplex, Cable colour: Orange
    17,- excl. btw
    Voorraad: 46
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 3m Multimode Duplex Fiber Optic Cable ST-SC Fiber optic kabel
    (FIBSTSC3)
      StarTech.com 3m Multimode 62,5 / 125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel ST-SC. Lengte snoer: 3 m, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com A50FBLCSC1 Fiber optic kabel
    (A50FBLCSC1)
      StarTech.com A50FBLCSC1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    18,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Fiber optic kabel
    (A50FBLCLC5)
      StarTech.com 5 m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    25,- excl. btw
    Voorraad: 41
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 2m Singlemode Duplex Fiber Cable SC-SC Fiber optic kabel
    (SMFIBSCSC2)
      StarTech.com 2m Singlemode Duplex Fiber Cable SC-SC . Lengte snoer: 2 m, Kleur kabel: Geel
    35,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 5m QSFP+ optische Breakout kabel AOC actief Cisco QSFP-4X10G-AOC5M compatibel glasvezel 40 .....
    (QSFP4X10GAO5)
      StarTech.com QSFP+ optische Breakout kabel actief Cisco QSFP-4X10G-AOC5M compatibel 5m. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: 4x SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    754,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST Fiber optic kabel
    (50FIBLCST2)
      StarTech.com 2 m multimode 50 / 125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Rood
    17,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com A50FBLCSC5 Fiber optic kabel
    (A50FBLCSC5)
      StarTech.com A50FBLCSC5. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    23,- excl. btw
    Voorraad: 29
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 15m QSFP+ optische glasvezel AOC kabel actief Cisco QSFP-H40G-AOC15M compatibel fiber 40 Gbps .....
    (QSFPH40GAO15)
      StarTech.com QSFP+ optische kabel actief Cisco QSFP-H40G-AOC15M compatibel 15m. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    582,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    StarTech.com 7m QSFP+ optische AOC breakout kabel actief Cisco QSFP-4X10G-AOC7M compatibel glasvezel 40 .....
    (QSFP4X10GAO7)
      StarTech.com QSFP+ optische breakout kabel actief Cisco QSFP-4X10G-AOC7M compatibel 7 m. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: 4x SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    788,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    StarTech.com 7m OM3 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel Aqua 50/125 LSZH 10Gb .....
    (A50FBLCLC7)
      StarTech.com 7 m OM3 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel. Lengte snoer: 7 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    32,- excl. btw
    Voorraad: 44
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com SFP+ Direct Attach kabel Twinax SFP+ kabel DAC passief koper 10 Gbps Dell EMC DAC-SFP-10G-1M .....
    (DACSFP10G1M)
      StarTech.com SFP+ Direct Attach kabel Twinax SFP+ koper kabel DAC passief 10 Gbps Dell EMC DAC-SFP-10G-1M DACSFP10G1M. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    37,- excl. btw
    Voorraad: 27
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com SFP+ Direct Attach kabel Twinax SFP+ kabel DAC passief koper 10 Gbps Dell EMC DAC-SFP-10G-2M .....
    (DACSFP10G2M)
      StarTech.com SFP+ Direct Attach kabel Twinax SFP+ koper DAC passief 10 Gbps Dell EMC DAC-SFP-10G-2M compatibel DACSFP10G2M. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    40,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 7 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel Aqua 50/125 40/100Gb LSZH .....
    (450FBLCLC7)
      StarTech.com 7 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel. Lengte snoer: 7 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    44,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com SFP+ Direct Attach kabel Twinax SFP+ kabel DAC passief koper 10 Gbps Dell EMC DAC-SFP-10G-2M .....
    (DACSFP10G3M)
      StarTech.com SFP+ Direct Attach kabel Twinax SFP+ koper kabel DAC passief 10 Gbps Dell EMC DAC-SFP-10G-2M 3m DACSFP10G3M. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP, Aansluiting 2: SFP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    45,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 15m OM3 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel Aqua 50/125 LSZH 10Gb .....
    (A50FBLCLC15)
      StarTech.com 15 m OM3 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    50,- excl. btw
    Voorraad: 27
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel Aqua 50/125 40/100Gb LSZH .....
    (450FBLCLC10)
      StarTech.com 10 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    53,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 15 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel Aqua 50/125 40/100Gb .....
    (450FBLCLC15)
      StarTech.com 15 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    68,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Dell EMC AOC-SFP-10G-2M compatibel SFP+ optische kabel actief 10 GbE AOC glasvezel levenslange .....
    (AOCSFP10G2ME)
      StarTech.com Dell EMC AOC-SFP-10G-2M compatibel SFP+ optische kabel actief 10 GbE AOC glasvezel 2 m (AOCSFP10G2ME). Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    95,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    StarTech.com Dell EMC AOC-SFP-10G-3M compatibel SFP+ optische kabel actief 10 GbE AOC glasvezel levenslange .....
    (AOCSFP10G3ME)
      StarTech.com Dell EMC AOC-SFP-10G-3M compatibel SFP+ optische kabel actief 10 GbE AOC glasvezel 3 m (AOCSFP10G3ME). Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    100,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    StarTech.com Dell EMC AOC-SFP-10G-5M compatibel SFP+ optische kabel actief 10 GbE AOC glasvezel levenslange .....
    (AOCSFP10G5ME)
      StarTech.com Dell EMC AOC-SFP-10G-5M compatibel SFP+ optische kabel actief 10 GbE AOC glasvezel 5 m (AOCSFP10G5ME). Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    106,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com MPO8LCPL5M Fiber optic kabel
    (MPO8LCPL5M)
      StarTech.com MPO8LCPL5M. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    266,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    StarTech.com 30m QSFP+ actieve glasvezel kabel MSA conform 40GbE AOC Fiber kabel levenslange garantie Fiber .....
    (QSFP40GAO30M)
      StarTech.com QSFP+ actieve glasvezel kabel MSA conform 30m. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    1.057,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder