• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ROLINE glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    ROLINE 21158785 Fiber optic kabel - Blauw,Geel
    (21.15.8785)
      ROLINE 21158785. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fiber Optic Keystone Jack, LC Duplex, Multimode, OM3 Fiber optic kabel
    (21.17.0001)
      ROLINE Fiber Optic Keystone Jack, LC Duplex, Multimode, OM3
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable duplex, 9/125µm, OS2, LC/LC, duplex, yellow, 2.0 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8782)
      ROLINE 21.15.8782. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss-Connector 3m Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8853)
      ROLINE FO Jumper Cable 50 / 125µm OM4, LC / LC, Low-Loss-Connector 3m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable 9/125µm, OS2, LC/LC, UPC, simplex, LSOH, yellow, 10.0 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8847)
      ROLINE 21.15.8847. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / UPC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    17,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm LC/SC, OM3, blauw 1 m Fiber optic kabel - Grijs,Turkoois
    (21.15.8711)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm LC / SC, OM3, blauw 1 m. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 50/125µm OM3 LC/LC 10m Fiber optic kabel - Turkoois
    (21.15.8828)
      ROLINE 50 / 125µm OM3 LC / LC 10m. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable duplex, 9/125µm, OS2, LC/LC, duplex, yellow, 1.0 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8781)
      ROLINE 21.15.8781. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 1m LC/SC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8761)
      ROLINE 1m LC / SC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 2m LC/SC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8762)
      ROLINE 2m LC / SC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE OM4, LC/LC, 10m Fiber optic kabel - Grijs
    (21.15.8880)
      ROLINE OM4, LC / LC, 10m. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    41,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm LC/SC, OM3, turkoois 3m Fiber optic kabel - Grijs,Turkoois
    (21.15.8713)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm LC / SC, OM3, turkoois 3m. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 2m LC/LC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8752)
      ROLINE 2m LC / LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM3, turkoois 5m Fiber optic kabel
    (21.15.8705)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm, LC / LC, OM3, turkoois 5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    28,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM3, turkoois 10m Fiber optic kabel
    (21.15.8708)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm, LC / LC, OM3, turkoois 10m. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    33,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM3, LC/LC, Low-Loss-Connector 15m Fiber optic kabel - Turkoois
    (21.15.8829)
      ROLINE FO Jumper Cable 50 / 125µm OM3, LC / LC, Low-Loss-Connector 15m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    45,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable duplex, 9/125µm, OS2, LC/LC, duplex, yellow, 3.0 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8783)
      ROLINE 21.15.8783. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm LC/SC, OM3, blauw 0,5m Fiber optic kabel - Grijs
    (21.15.8710)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm LC / SC, OM3, blauw 0,5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    20,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 50/125µm OM3 LC/LC 2m Fiber optic kabel - Turkoois
    (21.15.8822)
      ROLINE 50 / 125µm OM3 LC / LC 2m. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM3, turkoois 3m Fiber optic kabel
    (21.15.8703)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm, LC / LC, OM3, turkoois 3m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    25,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 50/125µm OM3 LC/LC 3m Fiber optic kabel - Turkoois
    (21.15.8823)
      ROLINE 50 / 125µm OM3 LC / LC 3m. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    25,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 3m LC/SC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8763)
      ROLINE 3m LC / SC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    26,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 50/125µm OM3 LC/LC 5m Fiber optic kabel - Turkoois
    (21.15.8825)
      ROLINE 50 / 125µm OM3 LC / LC 5m. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM3, turkoois 20m Fiber optic kabel
    (21.15.8707)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm, LC / LC, OM3, turkoois 20m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE fibre kabel 62,5/125µm LC/LC, oranje 1,0m Fiber optic kabel
    (21.15.9251)
      ROLINE fibre kabel 62,5 / 125µm LC / LC, oranje 1,0m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/LC, OM3, turquoise 0.5 m Fiber optic kabel - Turkoois
    (21.15.8700)
      ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50 / 125µm, LC / LC, OM3, turquoise 0.5 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    20,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss-Connector 0,5m Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8850)
      ROLINE FO Jumper Cable 50 / 125µm OM4, LC / LC, Low-Loss-Connector 0,5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    21,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE Glasvezel kabel, 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connector 0,5m Fiber optic kabel - Grijs,Violet,Wit
    (21.15.8870)
      ROLINE Glasvezel kabel, 50 / 125µm OM4, LC / LC, Low-Loss connector 0,5m. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    21,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm LC/SC, OM3, turkoois 2m Fiber optic kabel - Multi kleuren,Turkoois
    (21.15.8712)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm LC / SC, OM3, turkoois 2m. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O.kabel 50/125µm, LC/LC, OM3, turkoois 2m Fiber optic kabel
    (21.15.8702)
      ROLINE F.O.kabel 50 / 125µm, LC / LC, OM3, turkoois 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE OM4, LC/LC, 3m Fiber optic kabel - Grijs
    (21.15.8873)
      ROLINE OM4, LC / LC, 3m. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm LC/SC, OM3, turkoois 5m Fiber optic kabel - Grijs,Turkoois
    (21.15.8715)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm LC / SC, OM3, turkoois 5m. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    27,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss-Connector 5m Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8855)
      ROLINE FO Jumper Cable 50 / 125µm OM4, LC / LC, Low-Loss-Connector 5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 5m LC/SC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8765)
      ROLINE 5m LC / SC. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    31,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 10m LC/LC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8758)
      ROLINE 10m LC / LC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    41,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM3, LC/LC, Low-Loss-Connector 20m Fiber optic kabel - Turkoois
    (21.15.8830)
      ROLINE FO Jumper Cable 50 / 125µm OM3, LC / LC, Low-Loss-Connector 20m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    54,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 50/125µm OM3 LC/LC 0.5m Fiber optic kabel - Turkoois
    (21.15.8820)
      ROLINE 50 / 125µm OM3 LC / LC 0.5m. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 0.5m LC/SC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8760)
      ROLINE 0.5m LC / SC. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable duplex, 9/125µm, OS2, LC/LC, duplex, yellow, 15.0 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8786)
      ROLINE 21.15.8786. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss-Connector 2m Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8852)
      ROLINE FO Jumper Cable 50 / 125µm OM4, LC / LC, Low-Loss-Connector 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 3m LC/LC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8753)
      ROLINE 3m LC / LC. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 50/125µm OM3 LC/LC 1m Fiber optic kabel - Turkoois
    (21.15.8821)
      ROLINE 50 / 125µm OM3 LC / LC 1m. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss-Connector 1m Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8851)
      ROLINE FO Jumper Cable 50 / 125µm OM4, LC / LC, Low-Loss-Connector 1m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    22,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE OM4, LC/LC, 1m Fiber optic kabel - Grijs,Wit
    (21.15.8871)
      ROLINE OM4, LC / LC, 1m. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 1m LC/LC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8751)
      ROLINE 1m LC / LC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE OM4, LC/LC, 2m Fiber optic kabel - Grijs,Wit
    (21.15.8872)
      ROLINE OM4, LC / LC, 2m. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    24,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm LC/SC, OM3, turkoois 10m Fiber optic kabel - Grijs,Turkoois
    (21.15.8718)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm LC / SC, OM3, turkoois 10m. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    34,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM3, turkoois 15m Fiber optic kabel
    (21.15.8706)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm, LC / LC, OM3, turkoois 15m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    41,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE FO Jumper Cable 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss-Connector 10m Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8858)
      ROLINE FO Jumper Cable 50 / 125µm OM4, LC / LC, Low-Loss-Connector 10m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    41,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE 10m LC/SC Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8768)
      ROLINE 10m LC / SC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    43,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125 µm, LC/LC, OM4, purple 15 m Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8756)
      ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50 / 125 µm, LC / LC, OM4, purple 15 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    54,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125 µm, LC/LC, OM4, purple 20 m Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8757)
      ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50 / 125 µm, LC / LC, OM4, purple 20 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fiber Optic Keystone Jack, LC/LC Duplex, Multimode, OM4 Fiber optic kabel
    (21.17.0002)
      ROLINE Fiber Optic Keystone Jack, LC / LC Duplex, Multimode, OM4
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 21158842 Fiber optic kabel - Blauw,Geel
    (21.15.8842)
      ROLINE 21158842. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / UPC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 9/125µm, OS2, LC/LC, LSOH, 3.0 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8843)
      ROLINE 21.15.8843. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable 9/125µm, OS2, LC/LC, UPC, simplex, LSOH, yellow, 0.5 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8840)
      ROLINE 21.15.8840. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / UPC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable 9/125µm, OS2, LC/LC, UPC, simplex, LSOH, yellow, 1.0 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8841)
      ROLINE 21.15.8841. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / UPC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable 9/125µm, OS2, LC/LC, UPC, simplex, LSOH, yellow, 5.0 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8845)
      ROLINE 21.15.8845. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / UPC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 21158846 Fiber optic kabel - Blauw,Geel
    (21.15.8846)
      ROLINE 21158846. Lengte snoer: 7 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC / UPC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 21.15.8780 Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8780)
      ROLINE 21.15.8780. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSOH, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM3, turkoois 0,5m Fiber optic kabel
    (21.15.8720)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm, LC / ST, OM3, turkoois 0,5m. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 21.15.9261 Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.9261)
      ROLINE 21.15.9261. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable duplex, 9/125µm, OS2, LC/LC, duplex, yellow, 10.0 m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.8789)
      ROLINE 21.15.8789. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM3, turkoois 1m Fiber optic kabel
    (21.15.8721)
      ROLINE F.O. kabel 50 / 125µm, LC / ST, OM3, turkoois 1m. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 0.5m LC/ST Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.8770)
      ROLINE 0.5m LC / ST. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 21.15.9262 Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.9262)
      ROLINE 21.15.9262. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Duplex, 9/125µm, OS2, LSH/LC, APC Polish, LSOH, Yellow, 0.5m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.9480)
      ROLINE 21.15.9480. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LSH / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Duplex, 9/125µm, OS2, LSH/LC, APC Polish, LSOH, Yellow, 1m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.9481)
      ROLINE 21.15.9481. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LSH / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Duplex, 9/125µm, OS2, LSH APC / LC UPC, LSOH, Yellow, 0.5m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.9510)
      ROLINE 21.15.9510. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LSH / APC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE Duplex, 9/125µm, OS2, LSH APC / LC UPC, LSOH, Yellow, 1m Fiber optic kabel - Geel
    (21.15.9511)
      ROLINE 21.15.9511. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LSH / APC, Aansluiting 2: LC / UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 21.15.9470 Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.9470)
      ROLINE 21.15.9470. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: E-2000 (LSH), Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    ROLINE 21159471 Fiber optic kabel - Violet
    (21.15.9471)
      ROLINE 21159471. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSOH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: E-2000 (LSH), Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder