€0.00
Winkelwagen

Quantum OM3 LC/LC 2m Fiber optic kabel

Productcode: 9-03738-01  |  EAN/UPC: 5704174524991

Gratis
verzending
368,- excl. btw
445,28 incl. btw
Op voorraad (2)
Levertijd:
3-5 werkdagen
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Quantum OM3 LC/LC 2m Fiber optic kabel kenmerken

Quantum OM3 LC/LC 2m. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm

Quantum OM3 LC/LC 2m, 2 m, OM3, LC, LC