€0.00
Winkelwagen

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC, OM3, 3m Fiber optic kabel

Productcode: PTFM12O3-3-456F  |  EAN/UPC: 5711737041932

Gratis
verzending
123,- excl. btw
148,83 incl. btw
Op voorraad (8)
Levertijd:
3-5 werkdagen
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC, OM3, 3m Fiber optic kabel kenmerken

MTP/PC(F)-4xLC/PC, OM3, 3m

PeakOptical MTP/PC(F)-4xLC/PC Uniboot, Dup, 3 m, OM3, MTP, 4x LC

PeakOptical patchcords offers an easy and cost effective way to establish your neccessary connections in your server room.