• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    74,-excl. btw 89,54incl. btw
    Op voorraad (5)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Microconnect FIB996010 fiber optic kabel

    Microconnect fiber optic kabel: MPO - MPO F-F 10m 50/125 OM3

    Productcode: FIB996010  |  EAN/UPC: 5711783841722
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Microconnect fiber optic kabel: MPO - MPO F-F 10m 50/125 OM3 kenmerken

    Microconnect FIB996010. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO, Aansluiting 2: MPO, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Aqua colour

    Microconnect FIB996010, 10 m, OM3, MPO, MPO, Aqua colour

    Specificaties

    Microconnect fiber optic kabel: MPO - MPO F-F 10m 50/125 OM3 specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 10 m
    Kenmerken
    Aansluiting 2 MPO
    Aansluiting 1 MPO
    Sexe Vrouwelijk/vrouwelijk
    Kern diameter 50 µm
    Type glasvezel OM3
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
    Kleur kabel Aqua colour

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 22,- 26,62

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    MPO - MPO F-F 10m 50/125 OM3
    Microconnect
    Microconnect
    89.54 EUR new
    Microconnect FIB996010. Lengte snoer: 10 m. Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO, Aansluiting 2: MPO, Kern diameter: 50 µm, Kleur kabel: Aqua colour
    Microconnect fiber optic kabel: MPO - MPO F-F 10m 50/125 OM3 Microconnect fiber optic kabel: MPO - MPO F-F 10m 50/125 OM3
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/microconnect/mpo-mpo-f-f-10m-50-125-om3-art-fib996010-num-7724335/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder