• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    95,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 28 juli 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 28 juli 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Microconnect FIB995002 fiber optic kabel

    Microconnect fiber optic kabel: FIB995002

    Productcode: FIB995002  |  EAN/UPC: 5711783398547
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Microconnect fiber optic kabel: FIB995002 kenmerken

    Microconnect FIB995002. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 12x LC, Aansluiting 2: MPO, Kleur kabel: Turkoois

    Microconnect FIB995002, 2 m, OM4, 12x LC, MPO, Turkoois

    Specificaties

    Microconnect fiber optic kabel: FIB995002 specificaties
    Kenmerken
    Aansluiting 2 MPO
    Aansluiting 1 12x LC
    Sexe Mannelijk/vrouwelijk
    Lengte snoer 2 m
    Type glasvezel OM4
    Kleur kabel Turkoois

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    FIB995002
    Microconnect
    Microconnect
    114.95 EUR new
    Microconnect FIB995002. Lengte snoer: 2 m. Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 12x LC, Aansluiting 2: MPO, Kleur kabel: Turkoois
    Microconnect fiber optic kabel: FIB995002 Microconnect fiber optic kabel: FIB995002
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/microconnect/mpo-female-to-lc-om4-2m-art-fib995002-num-7151639/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder