• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    21,-excl. btw 25,41incl. btw
    Op voorraad (10)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Microconnect FIBLCPIG5 fiber optic kabel

    Microconnect fiber optic kabel: LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2

    Productcode: FIBLCPIG5  |  EAN/UPC: 5711783857419
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Microconnect fiber optic kabel: LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2 kenmerken

    Microconnect FIBLCPIG5. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC/UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel

    Microconnect FIBLCPIG5, 5 m, OS2, LC/UPC, Mannelijk, Geel

    Specificaties

    Microconnect fiber optic kabel: LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2 specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 5 m
    Kenmerken
    Geslacht connector Mannelijk
    Aansluiting 2 Nee
    REACH geschikt Nee
    Aansluiting 1 LC/UPC
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
    Full duplex Nee
    Draad modus structuur Single-mode
    Kern diameter 9 µm
    Type glasvezel OS2
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
    Kleur kabel Geel
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Verlies van insertion 0.2 dB

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
    Microconnect
    Microconnect
    25.41 EUR new
    Microconnect FIBLCPIG5. Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC/UPC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Geel
    Microconnect fiber optic kabel: LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2 Microconnect fiber optic kabel: LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/microconnect/lc-upc-pigtail-5m-9-125-os2-art-fiblcpig5-num-7765391/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder