• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    20,-excl. btw
    Op voorraad (5)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Microconnect FIBFCM3PIG5 fiber optic kabel

    Microconnect fiber optic kabel: FC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3 Multimode Simplex conn., LSZH 0,9mm,

    Productcode: FIBFCM3PIG5  |  EAN/UPC: 5711783899815
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Microconnect fiber optic kabel: FC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3 Multimode Simplex conn., LSZH 0,9mm, kenmerken

    Microconnect FIBFCM3PIG5. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 2: FC/UPC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Aqua-kleur

    Microconnect FIBFCM3PIG5, 5 m, OM3, FC/UPC, Mannelijk, Aqua-kleur

    Specificaties

    Microconnect fiber optic kabel: FC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3 Multimode Simplex conn., LSZH 0,9mm, specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Kenmerken
    Geslacht connector Mannelijk
    Aansluiting 2 FC/UPC
    Aansluiting 1 Nee
    Lengte snoer 5 m
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Type glasvezel OM3
    Bekleding diameter 125 µm
    Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
    Kleur kabel Aqua-kleur
    Verlies van insertion 0.2 dB

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 15,-
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,-
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,-
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 235855

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    FC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3 Multimode Simplex conn., LSZH 0,9mm,
    Microconnect
    Microconnect
    24.20 EUR new
    Microconnect FIBFCM3PIG5. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 2: FC/UPC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Aqua-kleur
    Microconnect fiber optic kabel: FC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3 Multimode Simplex conn., LSZH 0,9mm, Microconnect fiber optic kabel: FC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3 Multimode Simplex conn., LSZH 0,9mm,
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/microconnect/fc-upc-pigtail-5m-50-125-om3-art-fibfcm3pig5-num-7899013/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder