• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Mellanox Technologies glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Soort kabel
    Verberg filters
    Mellanox Technologies MFA2P10-A005 Fiber optic kabel
    (MFA2P10-A005)
      Mellanox Technologies MFA2P10-A005. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    221,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MCP2M00-A003E26N Fiber optic kabel
    (MCP2M00-A003E26N)
      Mellanox Technologies MCP2M00-A003E26N. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    116,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    Mellanox Technologies MCP7F00-A001R30N Fiber optic kabel
    (MCP7F00-A001R30N)
      Mellanox Technologies MCP7F00-A001R30N. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: 4x SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    182,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MFA2P10-A003 Fiber optic kabel
    (MFA2P10-A003)
      Mellanox Technologies MFA2P10-A003. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Turkoois
    217,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MFA2P10-A010 Fiber optic kabel
    (MFA2P10-A010)
      Mellanox Technologies MFA2P10-A010. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Turkoois
    225,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MCP1600-C003E26N Fiber optic kabel
    (MCP1600-C003E26N)
      Mellanox Technologies MCP1600-C003E26N. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    230,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MFA2P10-A015 Fiber optic kabel
    (MFA2P10-A015)
      Mellanox Technologies MFA2P10-A015. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    230,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MCP1650-H00AE30 Fiber optic kabel
    (MCP1650-H00AE30)
      Mellanox Technologies MCP1650-H00AE30. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    271,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MCP7H50-V001R30 Fiber optic kabel
    (MCP7H50-V001R30)
      Mellanox Technologies MCP7H50-V001R30. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP56, Aansluiting 2: 2x QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    287,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MCP1650-H001E30 Fiber optic kabel
    (MCP1650-H001E30)
      Mellanox Technologies MCP1650-H001E30. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    294,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MCP1650-V002E26 Fiber optic kabel
    (MCP1650-V002E26)
      Mellanox Technologies MCP1650-V002E26. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    322,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MCP1650-H01AE30 Fiber optic kabel
    (MCP1650-H01AE30)
      Mellanox Technologies MCP1650-H01AE30. Lengte snoer: 1,5 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    322,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MCP7H50-V002R26 Fiber optic kabel
    (MCP7H50-V002R26)
      Mellanox Technologies MCP7H50-V002R26. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    343,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MCP7H50-H01AR30 Fiber optic kabel
    (MCP7H50-H01AR30)
      Mellanox Technologies MCP7H50-H01AR30. Lengte snoer: 1,5 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Aansluiting 2: 2x QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    351,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 4 september 2020
    Mellanox Technologies MCP1650-H002E26 Fiber optic kabel
    (MCP1650-H002E26)
      Mellanox Technologies MCP1650-H002E26. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    355,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MCP1600-C005E26L Fiber optic kabel
    (MCP1600-C005E26L)
      Mellanox Technologies MCP1600-C005E26L. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    386,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MPO - 8xLC, 10m Fiber optic kabel
    (MC6709309-010)
      Mellanox Technologies MPO - 8xLC, 10m. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: MPO / MTP, Aansluiting 2: LC
    484,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 oktober 2020
    Mellanox Technologies MCP7F00-A005R26L Fiber optic kabel
    (MCP7F00-A005R26L)
      Mellanox Technologies MCP7F00-A005R26L. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: 4x SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    527,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MFA7A50-C003 Fiber optic kabel
    (MFA7A50-C003)
      Mellanox Technologies MFA7A50-C003. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP, Aansluiting 2: 4x SFP28, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Turkoois
    1.349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 26 oktober 2020
    Mellanox Technologies MFA7A50-C030 Fiber optic kabel
    (MFA7A50-C030)
      Mellanox Technologies MFA7A50-C030. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: 4x SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    2.008,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MFS1S50-H003E Fiber optic kabel
    (MFS1S50-H003E)
      Mellanox Technologies MFS1S50-H003E. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Aansluiting 2: 2x QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    2.757,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MFS1S50-H005E Fiber optic kabel
    (MFS1S50-H005E)
      Mellanox Technologies MFS1S50-H005E. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Aansluiting 2: 2x QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    2.761,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Mellanox Technologies MFS1S50-H010E Fiber optic kabel
    (MFS1S50-H010E)
      Mellanox Technologies MFS1S50-H010E. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Aansluiting 2: 2x QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    2.904,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 19 augustus 2020
    Mellanox Technologies MFS1S50-H015E Fiber optic kabel
    (MFS1S50-H015E)
      Mellanox Technologies MFS1S50-H015E. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Aansluiting 2: 2x QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    2.914,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 19 augustus 2020
    Mellanox Technologies MFS1S50-H030E Fiber optic kabel
    (MFS1S50-H030E)
      Mellanox Technologies MFS1S50-H030E. Lengte snoer: 30 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: QSFP56, Aansluiting 2: 2x QSFP56, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    2.951,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 15 september 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder