€ 0
Winkelwagen

LogiLink 15m, LC - LC Fiber optic kabel

Productcode: FP4LC15  |  EAN/UPC: 4052792017359

Gratis
verzending
28,- excl. btw
33,88 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
maandag 5 oktober 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

maandag 5 oktober 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

LogiLink 15m, LC - LC Fiber optic kabel kenmerken

Fiber Patch Cord OM4 50/125µ LC-LC 15m

LogiLink 15m, LC - LC, 15 m, OM4, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk, Violet

- Duplex Jumper 50/125_ Multimode
- Fiber: I-VH 2G 50/125_ OM4
- Jacket: LSZH, erika violet, 3.0 mm Ø
- Application: up to 40 Gbit/s / 125 m
- Standard: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801
- Quality: Each cable includes a measure protocol