€ 0
Winkelwagen

LogiLink 15m, LC - LC Fiber optic kabel

Productcode: FP3LC15  |  EAN/UPC: 4052792017717

21,- excl. btw
25,41 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 6 oktober 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

dinsdag 6 oktober 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

LogiLink 15m, LC - LC Fiber optic kabel kenmerken

Fiber Patch Cord OM3 50/125µ LC-LC 15m

LogiLink 15m, LC - LC, 15 m, OM3, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk, Blauw

- Duplex Jumper 50/125_ Multimode
- Fiber: I-VH 2G 50/125_ OM3
- Jacket: LSZH, aqua, 3.0 mm Ø
- Application: up to 10 Gbit/s / 500 m
- Standard: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801
- Quality: Each cable includes a measure protocol