• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • LogiLink glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Verberg filters
    LogiLink 2m, LC - SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LS02)
      LogiLink 2m, LC - SC. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 3m, LC - SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LS03)
      LogiLink 3m, LC - SC. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 5m, LC - SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LS05)
      LogiLink 5m, LC - SC. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 3m, LC - LC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LC03)
      LogiLink 3m, LC - LC. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    LogiLink 15m, LC - LC Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC15)
      LogiLink 15m, LC - LC. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 0.5m, LC - SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LS00)
      LogiLink 0.5m, LC - SC. Snoerlengte: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 1m, LC - LC Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC01)
      LogiLink 1m, LC - LC. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 0.5m, LC - LC Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC00)
      LogiLink 0.5m, LC - LC. Snoerlengte: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink SC/SC, 1 m Fiber optic kabel - Roze
    (FP4SC01)
      LogiLink SC / SC, 1 m. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    12,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 2m, LC - LC Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC02)
      LogiLink 2m, LC - LC. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 5m, LC - LC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LC05)
      LogiLink 5m, LC - LC. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 10m, LC - LC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LC10)
      LogiLink 10m, LC - LC. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 20m, LC - SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LS20)
      LogiLink 20m, LC - SC. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 20m, LC - LC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LC20)
      LogiLink 20m, LC - LC. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 3m, LC - LC Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC03)
      LogiLink 3m, LC - LC. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 7.5m, LC - LC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LC07)
      LogiLink 7.5m, LC - LC. Snoerlengte: 7,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 7m, LC - SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LS07)
      LogiLink 7m, LC - SC. Snoerlengte: 7,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 5m, LC - LC Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC05)
      LogiLink 5m, LC - LC. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 10m, LC - SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LS10)
      LogiLink 10m, LC - SC. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 7.5m, LC - LC Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC07)
      LogiLink 7.5m, LC - LC. Snoerlengte: 7,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 15m, LC - LC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LC15)
      LogiLink 15m, LC - LC. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 10m, LC - LC Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC10)
      LogiLink 10m, LC - LC. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 15m, LC - SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LS15)
      LogiLink 15m, LC - SC. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink LC/LC, OM4, 50/125µ, 50m Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC50)
      LogiLink FP4LC50. Snoerlengte: 50 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 20m, LC - LC Fiber optic kabel - Violet
    (FP4LC20)
      LogiLink 20m, LC - LC. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    34,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LogiLink 1m, LC - LC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LC01)
      LogiLink 1m, LC - LC. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    13,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    LogiLink 1m, LC - SC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LS01)
      LogiLink 1m, LC - SC. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    LogiLink 0.5m, LC - LC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LC00)
      LogiLink 0.5m, LC - LC. Snoerlengte: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LogiLink 2m, LC - LC Fiber optic kabel - Blauw
    (FP3LC02)
      LogiLink 2m, LC - LC. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 100
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder