• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: glasvezelkabels
    22,-excl. btw 26,62incl. btw
    Op voorraad (45)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Lindy 46340 fiber optic kabel

    Lindy fiber optic kabel: 1m OM4 LC/LC 50/125µm

    Productcode: 46340  |  EAN/UPC: 4002888463409
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Lindy fiber optic kabel: 1m OM4 LC/LC 50/125µm kenmerken

    Lindy 1m OM4 LC/LC 50/125µm. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet

    Lindy 1m OM4 LC/LC 50/125µm, 1 m, OM4, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk, Violet

    Specificaties

    Lindy fiber optic kabel: 1m OM4 LC/LC 50/125µm specificaties
    Kenmerken
    Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 LC
    Full duplex Ja
    Lengte snoer 1 m
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Type glasvezel OM4
    Bekleding diameter 125 µm
    Kleur kabel Violet

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 652212

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1m OM4 LC/LC 50/125µm
    Lindy
    Lindy
    26.62 EUR new
    Lindy 1m OM4 LC/LC 50/125µm. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    Lindy fiber optic kabel: 1m OM4 LC/LC 50/125µm Lindy fiber optic kabel: 1m OM4 LC/LC 50/125µm
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/lindy/lwl-duplexkabel-lc-lc-om4-1m-50-125-m-multimode-art-46340-num-6350333/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder