• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • LevelOne glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Verberg filters
    LevelOne SFP+ - SFP+, M/M, 10 Gbps, 26 AWG, 5m Fiber optic kabel - Zwart,Roestvrijstaal
    (DAC-0105)
      LevelOne DAC-0105. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    83,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne OM1 62.5/125, PVC, LC Duplex & M8, 18 AWG, Black Fiber optic kabel - Zwart,Rood,Wit
    (PFC-0118)
      LevelOne PFC-0118. Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne OM1 62.5/125, PVC, LC Duplex & M8, 12 AWG, Black Fiber optic kabel - Zwart,Rood,Wit
    (PFC-0112)
      LevelOne PFC-0112. Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne SFP+ - SFP+, M/M, 10 Gbps, 30 AWG, 1m Fiber optic kabel - Zwart,Roestvrijstaal
    (DAC-0101)
      LevelOne DAC-0101. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    58,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne SFP+ - SFP+, 10 Gbps, M/M, 30 AWG, 3m Fiber optic kabel - Zwart,Roestvrijstaal
    (DAC-0103)
      LevelOne DAC-0103. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    69,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder