• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber Optic Kabel

    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    Lenovo fiber optic kabel: 10m QSFP+MTP-MTP OM3 MMF Cable
    (00VX003)
      Lenovo 00VX003. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kleur kabel: Oranje
    189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: LC-LC, 1m
    (00MJ168)
      Lenovo LC-LC, 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    45,- excl. btw
    Voorraad 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo fiber optic kabel: 5m OM3 LC
    (00MN508)
      Lenovo 5m OM3 LC. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    25,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Lenovo fiber optic kabel: 30m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
    (00VX005)
      Lenovo 00VX005. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kleur kabel: Oranje
    359,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 10m 25G SFP28
    (7Z57A03543)
      Lenovo 7Z57A03543. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 20m 100G QSFP28
    (7Z57A03550)
      Lenovo 7Z57A03550. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    1.269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 3m 25G SFP28
    (7Z57A03541)
      Lenovo 7Z57A03541. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 5m 25G SFP28
    (7Z57A03542)
      Lenovo 7Z57A03542. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 3m 100G SFP28
    (7Z57A03546)
      Lenovo 7Z57A03546. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    1.139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 5m 100G QSFP28
    (7Z57A03547)
      Lenovo 7Z57A03547. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    1.159,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 10m 100G QSFP28
    (7Z57A03548)
      Lenovo 7Z57A03548. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    1.189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 15m EDR QSFP28
    (00MP548)
      Lenovo 00MP548. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    1.339,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 21 april 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 15m LC-LC OM3 MMF
    (00MN514)
      Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    41,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo fiber optic kabel: 20m 25G SFP28
    (7Z57A03545)
      Lenovo 7Z57A03545. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    559,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 3m LC-LC OM3
    (00MN505)
      Lenovo 3m LC-LC OM3. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 28 maart 2019
    Lenovo : Storage V3700 V2 5m Fiber Cable (LC)
    (01DC683)
      Lenovo Storage V3700 V2 5m Fiber Cable (LC)
    30,- excl. btw
    Voorraad 15
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo fiber optic kabel: 0.5m LC-LC OM3 MMF
    (00MN499)
      Lenovo 0.5m LC-LC OM3 MMF. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: LC-LC, 5m
    (00MJ170)
      Lenovo LC-LC, 5m. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    59,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 21 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 25m LC
    (00NA087)
      Lenovo 25m LC. Lengte snoer: 25 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    195,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 april 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 10m OM3 LC
    (00MJ174)
      Lenovo 10m OM3 LC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 21 april 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 25m LC-LC OM3 MMF
    (00MN517)
      Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF. Lengte snoer: 25 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 13m LC
    (00NA085)
      Lenovo 13m LC. Lengte snoer: 13 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 april 2019
    Lenovo : SAS Tape Drive Support Wrap Tool
    (01KP940)
      SAS Tape Drive Support Wrap Tool
    469,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 28 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 10m EDR QSFP28
    (00MP544)
      Lenovo 00MP544. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    1.269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 21 april 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 10m LC-LC OM3 MMF
    (00MN511)
      Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 5 april 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 25m LC
    (00MJ172)
      Lenovo 25m LC. Lengte snoer: 25 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    70,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 20 maart 2019
    Lenovo fiber optic kabel: 30m LC-LC OM3 MMF
    (00MN520)
      Lenovo 30m LC-LC OM3 MMF. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    82,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 26 maart 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder