• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Intellinet glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Verberg filters
    Intellinet 750066 Fiber optic kabel
    (750066)
      Intellinet 750066. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    17,- excl. btw
    Voorraad: 22
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 515764 Fiber optic kabel
    (515764)
      Intellinet 515764. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 751001 Fiber optic kabel
    (751001)
      Intellinet 751001. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    15,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750844 Fiber optic kabel
    (750844)
      Intellinet 750844. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    18,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750080 Fiber optic kabel
    (750080)
      Intellinet 750080. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    19,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 2m ST/SC Fiber optic kabel
    (515795)
      Intellinet 2m ST / SC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 470018 Fiber optic kabel
    (470018)
      Intellinet 470018. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 1.0m ST-SC M/M Fiber optic kabel
    (470100)
      Intellinet 1.0m ST-SC M / M. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 750905 Fiber optic kabel
    (750905)
      Intellinet 750905. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    31,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 5.0m LC M/M Fiber optic kabel
    (470339)
      Intellinet 5.0m LC M / M. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750165 Fiber optic kabel
    (750165)
      Intellinet 750165. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    17,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750837 Fiber optic kabel
    (750837)
      Intellinet 750837. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    16,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750912 Fiber optic kabel
    (750912)
      Intellinet 750912. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    16,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750882 Fiber optic kabel
    (750882)
      Intellinet 750882. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    18,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 2m LC/ST, 50/125um Fiber optic kabel
    (470414)
      Intellinet 2m LC / ST, 50 / 125um. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 3.0m LC M/M Fiber optic kabel
    (471220)
      Intellinet 3.0m LC M / M. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 472050 Fiber optic kabel
    (472050)
      Intellinet 472050. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    17,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750158 Fiber optic kabel
    (750158)
      Intellinet 750158. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    17,- excl. btw
    Voorraad: 21
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 751131 Fiber optic kabel
    (751131)
      Intellinet 751131. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    18,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 751094 Fiber optic kabel
    (751094)
      Intellinet 751094. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 2m LC/LC Fiber optic kabel
    (470315)
      Intellinet 2m LC / LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 74
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 470353 Fiber optic kabel
    (470353)
      Intellinet 470353. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 751049 Fiber optic kabel
    (751049)
      Intellinet 751049. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    16,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 473972 Fiber optic kabel
    (473972)
      Intellinet 473972. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    17,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750929 Fiber optic kabel
    (750929)
      Intellinet 750929. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    17,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750134 Fiber optic kabel
    (750134)
      Intellinet 750134. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    17,- excl. btw
    Voorraad: 21
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 470643 Fiber optic kabel
    (470643)
      Intellinet 470643. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 750097 Fiber optic kabel
    (750097)
      Intellinet 750097. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    22,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750899 Fiber optic kabel
    (750899)
      Intellinet 750899. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    25,- excl. btw
    Voorraad: 49
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750981 Fiber optic kabel
    (750981)
      Intellinet 750981. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    50,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 751117 Fiber optic kabel
    (751117)
      Intellinet 751117. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    15,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 470377 Fiber optic kabel
    (470377)
      Intellinet 470377. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 750004 Fiber optic kabel
    (750004)
      Intellinet 750004. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    17,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 3m LC/LC Fiber optic kabel
    (471244)
      Intellinet 3m LC / LC. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    20,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 751162 Fiber optic kabel
    (751162)
      Intellinet 751162. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    20,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750974 Fiber optic kabel
    (750974)
      Intellinet 750974. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    21,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 472814 Fiber optic kabel
    (472814)
      Intellinet 472814. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    23,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 751032 Fiber optic kabel
    (751032)
      Intellinet 751032. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    30,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 1.0m LC M/M Fiber optic kabel
    (471206)
      Intellinet 1.0m LC M / M. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 1.0m LC M/M Fiber optic kabel
    (470308)
      Intellinet 1.0m LC M / M. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 40
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 1.0m LC-SC M/M Fiber optic kabel
    (471251)
      Intellinet 1.0m LC-SC M / M. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 5.0m ST M/M Fiber optic kabel
    (470087)
      Intellinet 5.0m ST M / M. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 5.0m LC M/M Fiber optic kabel
    (471237)
      Intellinet 5.0m LC M / M. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 750967 Fiber optic kabel
    (750967)
      Intellinet 750967. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    25,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 2.0m LC M/M Fiber optic kabel
    (471213)
      Intellinet 2.0m LC M / M. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 3.0m ST M/M Fiber optic kabel
    (470070)
      Intellinet 3.0m ST M / M. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 750868 Fiber optic kabel
    (750868)
      Intellinet 750868. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    16,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 5.0m LC-ST M/M Fiber optic kabel
    (470438)
      Intellinet 5.0m LC-ST M / M. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 516785 Fiber optic kabel
    (516785)
      Intellinet 516785. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    18,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 1.0m ST M/M Fiber optic kabel
    (470056)
      Intellinet 1.0m ST M / M. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 473729 Fiber optic kabel
    (473729)
      Intellinet 473729. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    18,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 10m LC M/M Fiber optic kabel
    (470346)
      Intellinet 10m LC M / M. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    24,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 1.0m LC-ST M/M Fiber optic kabel
    (470360)
      Intellinet 1.0m LC-ST M / M. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 2.0m ST-SC M/M Fiber optic kabel
    (470117)
      Intellinet 2.0m ST-SC M / M. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 470629 Fiber optic kabel
    (470629)
      Intellinet 470629. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    16,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 1m LC/ST Fiber optic kabel
    (471305)
      Intellinet 1m LC / ST. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    14,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 3.0m LC M/M Fiber optic kabel
    (470322)
      Intellinet 3.0m LC M / M. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 470605 Fiber optic kabel
    (470605)
      Intellinet 470605. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 2m LC/ST Fiber optic kabel
    (471312)
      Intellinet 2m LC / ST. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 470254 Fiber optic kabel
    (470254)
      Intellinet 470254. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: MT-RJ, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 511377 Fiber optic kabel
    (511377)
      Intellinet 511377. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: MT-RJ, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 2m MTRJ/SC Fiber optic kabel
    (516112)
      Intellinet 2m MTRJ / SC. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: MT-RJ, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 2m LC/SC Fiber optic kabel
    (471268)
      Intellinet 2m LC / SC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM1, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 751025 Fiber optic kabel
    (751025)
      Intellinet 751025. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Aqua
    15,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 516051 Fiber optic kabel
    (516051)
      Intellinet 516051. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: MT-RJ, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 470209 Fiber optic kabel
    (470209)
      Intellinet 470209. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: MT-RJ, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 516105 Fiber optic kabel
    (516105)
      Intellinet 516105. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: MT-RJ, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 1.0m SC M/M Fiber optic kabel
    (470001)
      Intellinet 1.0m SC M / M. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 2.0m ST M/M Fiber optic kabel
    (470063)
      Intellinet 2.0m ST M / M. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 471107 Fiber optic kabel
    (471107)
      Intellinet 471107. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: MT-RJ, Aansluiting 2: MT-RJ, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 3.0m LC-ST M/M Fiber optic kabel
    (470421)
      Intellinet 3.0m LC-ST M / M. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Intellinet 750875 Fiber optic kabel
    (750875)
      Intellinet 750875. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    16,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder