• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    32,-excl. btw 38,72incl. btw
    Op voorraad (89)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    IBM 39M5696 fiber optic kabel

    IBM fiber optic kabel: 1M Fiber Optic Cable LC-LC

    Productcode: 39M5696  |  EAN/UPC: 0000435879912
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    IBM fiber optic kabel: 1M Fiber Optic Cable LC-LC kenmerken

    IBM 1M Fiber Optic Cable LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 1 m

    IBM 1M Fiber Optic Cable LC-LC, LC, LC, 50 µm, 125 µm, Mannelijk/Mannelijk, Multimode

    Specificaties

    IBM fiber optic kabel: 1M Fiber Optic Cable LC-LC specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 1 m
    Kenmerken
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 LC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Bekleding diameter 125 µm

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 22,- 26,62
    Andere klanten kochten ook:
    IBM PRO/1000 PT Quad Port Server Adapter by Intel
    329,- excl. btw 398,09 incl. btw
    IBM Fiber Channel Hard Drive
    299,- excl. btw 361,79 incl. btw
    Microconnect CAT6 U/UTP 2m LSZH
    19,- excl. btw 22,99 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1M Fiber Optic Cable LC-LC
    IBM
    IBM
    38.72 EUR new
    IBM 1M Fiber Optic Cable LC-LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 1 m
    3
    IBM fiber optic kabel: 1M Fiber Optic Cable LC-LC IBM fiber optic kabel: 1M Fiber Optic Cable LC-LC
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/ibm/1m-fiber-optic-cable-lc-lc-art-39m5696-num-68030/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder