• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Fiber Optic Kabel

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC fiber optic kabel
    (39M5697)
      IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector
    89,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    IBM 1M Fiber Optic Cable LC-LC fiber optic kabel
    (39M5696)
      IBM 1M Fiber Optic Cable LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    28,- excl. btw
    Voorraad: 60
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    IBM LC-LC, 5m fiber optic kabel
    (00AR088)
      IBM LC-LC, 5m. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    28,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    IBM BladeCenter Optical Pass-thru Module LC Cable (1.5m) fiber optic kabel
    (39Y9172)
      IBM BladeCenter Optical Pass-thru Module LC Cable (1.5m). Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    235,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 juli 2019
    IBM 1m LC-LC Fibre Channel Cable fiber optic kabel
    (19K1247)
      IBM 1m LC-LC Fibre Channel Cable. Lengte snoer: 1 m
    79,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 juli 2019
    IBM 10m LC/LC fiber optic kabel
    (45W2282)
      IBM 10m LC / LC. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 27 juni 2019
    IBM 1m LC/LC fiber optic kabel
    (88Y6851)
      IBM 1m LC / LC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Male connector / Male connector
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 juli 2019
    IBM LC-LC, 25m fiber optic kabel
    (00AR090)
      IBM LC-LC, 25m. Lengte snoer: 25 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    239,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 juli 2019
    IBM LC-SC Fibre Cable Interposer fiber optic kabel
    (23R7140)
      IBM LC-SC Fibre Cable Interposer. Aansluiting(en): LC, SC
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 juli 2019
    IBM 25M Fiber Optic Cable LC-LC fiber optic kabel
    (39M5698)
      IBM 25M Fiber Optic Cable LC-LC. Lengte snoer: 25 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector
    149,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 juli 2019
    IBM 9 Micron Fibre Cable 31 m, singlemode, LC/LC fiber optic kabel
    (22R0488)
      IBM 9 Micron Fibre Cable 31 m, singlemode, LC / LC. Lengte snoer: 31 m
    105,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 juli 2019
    IBM OM3 Fiber Optic Cable LC/LC 10 m - 4 Pack fiber optic kabel
    (68Y7502)
      IBM 68Y7502. Lengte snoer: 10 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 juli 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder