• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Huawei glasvezelkabels

    Huawei Patch Cord,DLC/PC,DLC/PC,Multi-mode,3m,A1a.2,2mm,OM3 bending insensitive Fiber optic kabel
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 7 mei 2020
    Huawei SFP-10G-CU1M Fiber optic kabel
    (02310MUN)
      Huawei SFP-10G-CU1M. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    96,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 7 mei 2020
    Huawei SFP-10G-CU3M Fiber optic kabel
    (02310MUP)
      Huawei SFP-10G-CU3M. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 7 mei 2020
    Huawei SFP-10G-AC10M Fiber optic kabel
    (02310MUQ)
      Huawei SFP-10G-AC10M. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    441,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 7 mei 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder