• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    255,-excl. btw 308,55incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 3 juli 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: glasvezelkabels
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 3 juli 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    HP 491029-001 fiber optic kabel

    HP Cable - Fiber Channel LC/LC, 50m (54.68yd) long, multi-mode fiber optic kabel

    Productcode: 491029-001
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    HP Cable - Fiber Channel LC/LC, 50m (54.68yd) long, multi-mode fiber optic kabel kenmerken

    HP 491029-001. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector

    HP 491029-001, 50 m, LC, LC, Male connector / Male connector

    Specificaties

    HP Cable - Fiber Channel LC/LC, 50m (54.68yd) long, multi-mode fiber optic kabel specificaties
    Kenmerken
    Geslacht connector Male connector / Male connector
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 LC
    Lengte snoer 50 m
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Bekleding diameter 125 µm
    Overige specificaties
    Compatibiliteit CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter

    Specificaties

    HP Cable - Fiber Channel LC/LC, 50m (54.68yd) long, multi-mode fiber optic kabel specificaties
    Kenmerken
    Geslacht connector Male connector / Male connector
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 LC
    Lengte snoer 50 m
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Bekleding diameter 125 µm
    Overige specificaties
    Compatibiliteit CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter

    Aanraders bij dit product

    Kies uw HP monitor
    Kies uw HP monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    HP EliteDisplay E243i 24" monitor 193,- 233,53
    HP EliteDisplay E233 23" monitor 153,- 185,13
    HP EliteDisplay E223 21.5" monitor 134,- 162,14
    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 657129

    Een nieuw Centralpoint

    Toegevoegd: 2018-06-04 08:26:09
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 2325

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Cable - Fiber Channel LC/LC, 50m (54.68yd) long, multi-mode
    HP
    HP
    308.55 EUR new
    HP 491029-001. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector
    HP Cable - Fiber Channel LC/LC, 50m (54.68yd) long, multi-mode fiber optic kabel HP Cable - Fiber Channel LC/LC, 50m (54.68yd) long, multi-mode fiber optic kabel
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/hp/cable-fiber-channel-lc-lc-50m-5468yd-long-multi-mode-art-491029-001-num-1019712/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder