• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Hp fiber optic kabel: Cable - Fiber Channel LC/LC, 50m (54.68yd) long, multi-mode
    (491029-001)
      HP 491029-001. Lengte snoer: 50 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 1 m B-series Active Copper cable with Integrated SFP+ Transceiver
    (574768-001)
      HP 574768-001. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: SFP+, Kleur kabel: Zwart
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 3Mm Mm Sc Sc 5m
    (14130156)
      HP 3Mm Mm Sc Sc 5m. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 2Mm Mm Lc Lc 5m
    (14130296)
      HP 2Mm Mm Lc Lc 5m. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 2Mm Sm Lc Lc 10m
    (14130199)
      HP 2Mm Sm Lc Lc 10m. Lengte snoer: 10 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 8 µm
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 2Mm Mm Lc Lc 3m
    (14130297)
      HP 2Mm Mm Lc Lc 3m. Lengte snoer: 3 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 3Mm Sm Fc Sc 15m
    (14130110)
      HP 3Mm Sm Fc Sc 15m. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: FC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 8 µm
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 3Mm Sm Sc Sc 15m
    (14130126)
      HP 3Mm Sm Sc Sc 15m. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 8 µm
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 3Mm Mm Fc Sc 10m
    (14130153)
      HP 3Mm Mm Fc Sc 10m. Lengte snoer: 10 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: FC, Aansluiting 2: SC
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 2Mm Sm Lc Lc 5m
    (14130195)
      HP 2Mm Sm Lc Lc 5m. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 8 µm
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 2Mm Sm Lc Sc 5m
    (14130193)
      HP 2Mm Sm Lc Sc 5m. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 8 µm
    34,- excl. btw
    41,14 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 0.9Mm Sm Lc Lc 3m
    (14130255)
      HP 0.9Mm Sm Lc Lc 3m. Lengte snoer: 3 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 8 µm
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 3Mm Mm Sc Sc 15m
    (14130127)
      HP 3Mm Mm Sc Sc 15m. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    37,- excl. btw
    44,77 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 2Mm Mm Lc Sc 20m
    (14130279)
      HP 2Mm Mm Lc Sc 20m. Lengte snoer: 20 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: 2Mm Mm Lc Sc 50m
    (14130311)
      HP 2Mm Mm Lc Sc 50m. Lengte snoer: 50 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    50,- excl. btw
    60,50 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: Fiber-optic short wave multimode interface cable - 50um core, 125um cladding - LC and SC .....
    (263894-005)
      HP 263894-005. Lengte snoer: 30 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    67,- excl. btw
    81,07 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: Fiber-optic
    (242796-003)
      HP Fiber-optic. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    75,- excl. btw
    90,75 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: Cable - Fiber Channel LC/LC, 30m (32.80yd) long, multi-mode
    (491028-001)
      HP 491028-001. Lengte snoer: 30 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: Fiber-optic short wave multimode interface cable - 50um core, 125um cladding - LC and SC .....
    (263894-002)
      HP 263894-002. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Hp fiber optic kabel: Cable - Fiber Channel LC/LC, 1m (39.37in) long, multi-mode
    (491024-001)
      HP 491024-001. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm
    90,- excl. btw
    108,90 incl.btw
    Hp : X244 10G XFP SFP+ 1M DAC
    (J9300-61001)
      HP X244 10G XFP SFP+ 1M DAC
    215,- excl. btw
    260,15 incl.btw
    Hp : X244 10G XFP SFP+ 3M DAC
    (J9301-61001)
      HP X244 10G XFP SFP+ 3M DAC
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder