• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • HP glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    HP X244 XFP SFP+ 3 m Direct Attach Copper cable Fiber optic kabel
    (J9301-61001)
      HP J9301-61001. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: XFP, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Zwart
    216,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 28 oktober 2019
    HP 3Mm Mm Fc Sc 10m Fiber optic kabel
    (14130153)
      HP 3Mm Mm Fc Sc 10m. Lengte snoer: 10 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: FC, Aansluiting 2: SC
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 3Mm Mm Sc Sc 15m Fiber optic kabel
    (14130127)
      HP 3Mm Mm Sc Sc 15m. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP Fiber-optic short wave multimode interface cable - 50um core, 125um cladding - LC and SC connectors - 2m (6.6ft) .....
    (263894-002)
      HP 263894-002. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector
    104,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 2Mm Mm Lc Sc 50m Fiber optic kabel
    (14130311)
      HP 2Mm Mm Lc Sc 50m. Lengte snoer: 50 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    106,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP Fiber-optic Fiber optic kabel
    (242796-003)
      HP Fiber-optic. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Oranje
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 2Mm Sm Lc Sc 5m Fiber optic kabel
    (14130193)
      HP 2Mm Sm Lc Sc 5m. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 8 µm
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP Cable - Fiber Channel LC/LC, 30m (32.80yd) long, multi-mode Fiber optic kabel
    (491028-001)
      HP 491028-001. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector
    161,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP Fiber-optic short wave multimode interface cable - 50um core, 125um cladding - LC and SC connectors - 30m (98ft) .....
    (263894-005)
      HP 263894-005. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    49,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 2Mm Mm Lc Lc 5m Fiber optic kabel
    (14130296)
      HP 2Mm Mm Lc Lc 5m. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    88,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 3Mm Mm Sc Sc 5m Fiber optic kabel
    (14130156)
      HP 3Mm Mm Sc Sc 5m. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC
    88,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 2Mm Sm Lc Lc 10m Fiber optic kabel
    (14130199)
      HP 2Mm Sm Lc Lc 10m. Lengte snoer: 10 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 8 µm
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 3Mm Sm Fc Sc 15m Fiber optic kabel
    (14130110)
      HP 3Mm Sm Fc Sc 15m. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: FC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 8 µm
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 3Mm Sm Sc Sc 15m Fiber optic kabel
    (14130126)
      HP 3Mm Sm Sc Sc 15m. Lengte snoer: 15 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 8 µm
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 2Mm Sm Lc Lc 5m Fiber optic kabel
    (14130195)
      HP 2Mm Sm Lc Lc 5m. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 8 µm
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 2Mm Mm Lc Sc 20m Fiber optic kabel
    (14130279)
      HP 2Mm Mm Lc Sc 20m. Lengte snoer: 20 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP X244 XFP SFP+ 1 m Direct Attach Copper Cable Fiber optic kabel
    (J9300-61001)
      HP J9300-61001. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: XFP, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Zwart
    213,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 28 oktober 2019
    HP 1 m B-series Active Copper cable with Integrated SFP+ Transceiver Fiber optic kabel
    (574768-001)
      HP 574768-001. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    275,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP Cable - Fiber Channel LC/LC, 1m (39.37in) long, multi-mode Fiber optic kabel
    (491024-001)
      HP 491024-001. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector
    84,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 2Mm Mm Lc Lc 3m Fiber optic kabel
    (14130297)
      HP 2Mm Mm Lc Lc 3m. Lengte snoer: 3 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP Cable - Fiber Channel LC/LC, 50m (54.68yd) long, multi-mode Fiber optic kabel
    (491029-001)
      HP 491029-001. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector
    255,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    HP 0.9Mm Sm Lc Lc 3m Fiber optic kabel
    (14130255)
      HP 0.9Mm Sm Lc Lc 3m. Lengte snoer: 3 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 8 µm
    91,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder