€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Fiber optic kabel

Productcode: QK732A  |  EAN/UPC: 0886111610594

Gratis
verzending
66,- excl. btw
79,86 incl. btw
Op voorraad (3)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Fiber optic kabel kenmerken

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 1m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m, 1 m, OFC, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk