• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: glasvezelkabels
    57,-excl. btw 68,97incl. btw
    Op voorraad (39)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise AJ836A fiber optic kabel

    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack fiber optic kabel

    Productcode: AJ836A   |  EAN/UPC: 0884420053705
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack fiber optic kabel kenmerken

    HP 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack, 5 m, OM3, LC, LC, Male connector / Male connector, Blauw

    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack fiber optic kabel specificaties
    Gewicht en omvang
    Gewicht 454 g
    Kenmerken
    Geslacht connector Male connector / Male connector
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 LC
    Full duplex Ja
    Lengte snoer 5 m
    Draad modus structuur Multimode
    Kern diameter 50 µm
    Overdrachtssnelheid 8 Gbit/s
    Type glasvezel OM3
    Bekleding diameter 125 µm
    Kleur kabel Blauw
    MPN & EAN
    MPN AJ836A
    EAN 0884420053705, 4948382581440, 5052178272470, 5052916403739, 8844200537056

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR
    279,- excl. btw 337,59 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+
    82,- excl. btw 99,22 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655600

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 197

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-24G-2SFP switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Voorraad: 59
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Voorraad: 29
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-48G-4SFP switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    265,- excl. btw
    320,65 incl. btw
    Voorraad: 15
    Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 netwerkchassis - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2.
      Breedte: 444,5 mm, Diepte: 450,9 mm,
      Hoogte: 175,3 mm
    1.577,- excl. btw
    1.908,17 incl. btw
    Voorraad: 19
    Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571FLR-SFP+ netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.289,- excl. btw
    1.559,69 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.879,- excl. btw
    2.273,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571SFP+ netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise Synergy 40Gb F8 netwerk switch module
      Hewlett Packard Enterprise Synergy 40Gb
      F8. Vezel-optische connector: QSFP+.
      Overdrachtssnelheid: 40 Gbit/s.
      Afmetingen (BxDxH): 395 x 494 x 145 mm,
      Gewicht: 4,22 kg
    18.839,- excl. btw
    22.795,19 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem product
      Hewlett Packard Enterprise Virtual
      Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for
      c-Class BladeSystem
    25.379,- excl. btw
    30.708,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU product
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN
      Switch 8-port Upgrade E-LTU
    5.279,- excl. btw
    6.387,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise SN6000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU product
      Hewlett Packard Enterprise SN6000B SAN
      Switch 12-port Upgrade E-LTU
    11.689,- excl. btw
    14.143,69 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN Dual Controller SFF SAN - Zwart,Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN
      Dual Controller SFF. Geïnstalleerde
      opslag-drive: SSD, Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 1,6
      TB, Ondersteunde types opslag-drives:
      SSD. Type behuizing: Rack (2U), Kleur
      van het...
    6.869,- excl. btw
    8.311,49 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN Dual Controller SFF SAN - Zwart, Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN
      Dual Controller SFF. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD,SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 614 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack...
    3.945,- excl. btw
    4.773,45 incl. btw
    Voorraad: 8
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040
      Energy Star SAN Dual Controller SFF
      Storage. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 48 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI....
    8.508,- excl. btw
    10.294,68 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 server
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    • Frequentie van processor 2.6 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    7.067,- excl. btw
    8.551,07 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 server
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 familie
    • Frequentie van processor 1.8 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    1.759,- excl. btw
    2.128,39 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 server
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    • Frequentie van processor 2.6 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    5.509,- excl. btw
    6.665,89 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU software licentie
      Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24
      SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU.
      Softwaretype: Electronic Software
      Download (ESD)
    3.289,- excl. btw
    3.979,69 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU software licentie
      Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN
      Switch 12-port Upgrade E-LTU.
      Softwaretype: Electronic Software
      Download (ESD)
    6.789,- excl. btw
    8.214,69 incl. btw
    Voorraad: 400
    Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 4TB LTU software licentie
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA
      4TB LTU. Compatibiliteit: StoreOnce VSA
      4TB
    1.639,- excl. btw
    1.983,19 incl. btw
    Voorraad: 100

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    68.97 EUR new
    HP 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack fiber optic kabel Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack fiber optic kabel
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/hewlett-packard-enterprise/lc-to-lc-multi-mode-om3-2-fiber-5-0m-1-pack-art-aj836a-num-4595727/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder