€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Fiber optic kabel

Productcode: AJ837A  |  EAN/UPC: 0884420053712

Gratis
verzending
107,- excl. btw
129,47 incl. btw
Op voorraad (5)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk Fiber optic kabel kenmerken

HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise AJ837A, 15 m, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk, Blauw