• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: glasvezelkabels
    80,-excl. btw 96,80incl. btw
    Op voorraad (28)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise AJ837A fiber optic kabel

    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk fiber optic .....

    Productcode: AJ837A   |  EAN/UPC: 0884420053712
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk fiber optic ..... kenmerken

    HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

    Hewlett Packard Enterprise AJ837A, 15 m, LC, LC, Male connector / Male connector, Blauw

    Hewlett Packard Enterprise AJ837A. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk fiber optic ..... specificaties
    Kenmerken
    Geslacht connector Male connector / Male connector
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 LC
    Full duplex Ja
    Lengte snoer 15 m
    Ondersteunde golflengten 850 nm
    Kern diameter 50 µm
    Overdrachtssnelheid 8 Gbit/s
    Bekleding diameter 125 µm
    Kleur kabel Blauw
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) 2 x LC
    MPN & EAN
    MPN AJ837A
    EAN 0777785947324, 0824355508826, 0884420053712, 4948382581457, 5906738484509, 8844200537124

    Aanbevolen opties

    Hewlett Packard Enterprise 3Y, NBD, DL380 Gen10 garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    539,- excl. btw
    652,19 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Foundation Care NBD WDMR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    709,- excl. btw
    857,89 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Foundation Care NBD wCDMR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    829,- excl. btw
    1.003,09 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Proactive Care NBD DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.429,- excl. btw
    1.729,09 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Proactive Care NBD WDMR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.469,- excl. btw
    1.777,49 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Proactive Care NBD wCDMR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.459,- excl. btw
    1.765,39 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Foundation Care 24X7 WDMR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.559,- excl. btw
    1.886,39 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Service with Comprehensive Defective Material Retention, 3 Year Extended .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.789,- excl. btw
    2.164,69 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Service with Defective Media Retention, 3 Year Extended Service, Service, 24 .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    2.189,- excl. btw
    2.648,69 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Service with Comprehensive Defective Material Retention, 3 Year Extended .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    2.429,- excl. btw
    2.939,09 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Foundation Care CTR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    5.539,- excl. btw
    6.702,19 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care, 3 Year Extended Service, Service, 24 x 7 x 6 Hour, On-site, Maintenance, .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    3.119,- excl. btw
    3.773,99 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Call-To-Repair Service with Comprehensive Defective Material Retention, 3 .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    3.349,- excl. btw
    4.052,29 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Call-To-Repair Service with Defective Media Retention, 3 Year Extended .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    3.759,- excl. btw
    4.548,39 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Call-To-Repair Service with Comprehensive Defective Material Retention, 3 .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    3.989,- excl. btw
    4.826,69 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 4Y Foundation Care NBD DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 4 jaar
    2.029,- excl. btw
    2.455,09 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 4Y Foundation Care 24X7 DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 4 jaar
    4.389,- excl. btw
    5.310,69 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Call-To-Repair, 4 Year Extended Service, Service, 24 x 7 x 6 Hour, On-site, .....
    • Aantal jaar 4 jaar
    8.439,- excl. btw
    10.211,19 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise 5Y FC NBD DL380 Gen10 SVC garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    2.229,- excl. btw
    2.697,09 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Foundation Care NBD WDMR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    2.119,- excl. btw
    2.563,99 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise H8QU6E garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    2.309,- excl. btw
    2.793,89 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise H8QU9E garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    3.359,- excl. btw
    4.064,39 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Proactive Care NBD WDMR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    2.979,- excl. btw
    3.604,59 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Proactive Care NBD wCDMR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    3.369,- excl. btw
    4.076,49 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 5yr 24x7 FC DL380 Gen10 SVC garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    4.349,- excl. btw
    5.262,29 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Foundation Care 24X7 WDMR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    2.959,- excl. btw
    3.580,39 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Service with Comprehensive Defective Material Retention, 5 Year Extended .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    3.909,- excl. btw
    4.729,89 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, DL380 Gen10 garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    3.509,- excl. btw
    4.245,89 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Service with Defective Media Retention, 5 Year Extended Service, Service, 24 .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    4.579,- excl. btw
    5.540,59 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Service with Comprehensive Defective Material Retention, 5 Year Extended .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    4.959,- excl. btw
    6.000,39 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Foundation Care CTR DL380 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    11.209,- excl. btw
    13.562,89 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Call-To-Repair Service with Defective Media Retention, 5 Year Extended .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    6.119,- excl. btw
    7.403,99 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Call-To-Repair Service with Comprehensive Defective Material Retention, 5 .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    6.499,- excl. btw
    7.863,79 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Call-To-Repair Service with Defective Media Retention, 5 Year Extended .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    7.169,- excl. btw
    8.674,49 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Call-To-Repair Service with Comprehensive Defective Material Retention, 5 .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    7.549,- excl. btw
    9.134,29 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise HP Startup ProLiant DL38x(p) Service garantie
      Hewlett Packard Enterprise U4555E.
      Compatibiliteit: ProLiant DL380
    1.449,- excl. btw
    1.753,29 incl. btw
    Voorraad: 300

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Andere klanten kochten ook:
    Gigaset N720 IP Pro
    449,- excl. btw 543,29 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver
    157,- excl. btw 189,97 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655681

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 198

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 50/125 MM fiber optic kabel
      Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 50/125 MM.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Geslacht connector:
      Male connector / Male connector, Full
      duplex, Kleur kabel: Oranje
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    Voorraad: 17
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-24G-2SFP switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Voorraad: 56
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Voorraad: 29
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-48G-4SFP switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    265,- excl. btw
    320,65 incl. btw
    Voorraad: 13
    Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 netwerkchassis - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2.
      Breedte: 444,5 mm, Diepte: 450,9 mm,
      Hoogte: 175,3 mm
    1.577,- excl. btw
    1.908,17 incl. btw
    Voorraad: 19
    Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571FLR-SFP+ netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.289,- excl. btw
    1.559,69 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.879,- excl. btw
    2.273,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571SFP+ netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise Synergy 40Gb F8 netwerk switch module
      Hewlett Packard Enterprise Synergy 40Gb
      F8. Vezel-optische connector: QSFP+.
      Overdrachtssnelheid: 40 Gbit/s.
      Afmetingen (BxDxH): 395 x 494 x 145 mm,
      Gewicht: 4,22 kg
    18.839,- excl. btw
    22.795,19 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem product
      Hewlett Packard Enterprise Virtual
      Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for
      c-Class BladeSystem
    25.379,- excl. btw
    30.708,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU product
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN
      Switch 8-port Upgrade E-LTU
    5.279,- excl. btw
    6.387,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise SN6000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU product
      Hewlett Packard Enterprise SN6000B SAN
      Switch 12-port Upgrade E-LTU
    11.689,- excl. btw
    14.143,69 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN Dual Controller SFF SAN - Zwart,Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN
      Dual Controller SFF. Geïnstalleerde
      opslag-drive: SSD, Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 1,6
      TB, Ondersteunde types opslag-drives:
      SSD. Type behuizing: Rack (2U), Kleur
      van het...
    5.835,- excl. btw
    7.060,35 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN Dual Controller SFF SAN - Zwart, Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN
      Dual Controller SFF. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD,SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 614 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack...
    3.945,- excl. btw
    4.773,45 incl. btw
    Voorraad: 8
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAS Dual Controller SFF SAN
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAS
      Dual Controller SFF. Geïnstalleerde
      opslag-drive: SSD, Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 1,6
      TB, Ondersteunde types opslag-drives:
      HDD,SSD. Type behuizing: Rack (2U)....
    5.658,- excl. btw
    6.846,18 incl. btw
    Voorraad: 13
    Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 server
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    • Frequentie van processor 2.6 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    7.067,- excl. btw
    8.551,07 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 server
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 familie
    • Frequentie van processor 1.8 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    1.759,- excl. btw
    2.128,39 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 server
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    • Frequentie van processor 2.6 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    5.509,- excl. btw
    6.665,89 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU software licentie
      Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24
      SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU.
      Softwaretype: Electronic Software
      Download (ESD)
    3.289,- excl. btw
    3.979,69 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU software licentie
      Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN
      Switch 12-port Upgrade E-LTU.
      Softwaretype: Electronic Software
      Download (ESD)
    6.789,- excl. btw
    8.214,69 incl. btw
    Voorraad: 400
    Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 4TB LTU software licentie
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA
      4TB LTU. Compatibiliteit: StoreOnce VSA
      4TB
    1.639,- excl. btw
    1.983,19 incl. btw
    Voorraad: 100

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    96.80 EUR new
    HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk fiber optic ..... Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk fiber optic .....
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/hewlett-packard-enterprise/hp-15m-multi-mode-om3-50-125um-lc-lc-8gb-fc-and-10gbe-laser-enhanced-cable-1-pk-art-aj837a-num-4596101/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder