€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise Fiber-optic short wave multimode interface cable - 50um core, 125um cladding - LC and SC connectors - 15m (49ft) long Fiber optic kabel

Productcode: 263894-004

Gratis
verzending
86,- excl. btw
104,06 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise Fiber-optic short wave multimode interface cable - 50um core, 125um cladding - LC and SC connectors - 15m (49ft) long Fiber optic kabel kenmerken

Fiber-optic short wave multimode interface cable - 50um core, 125um cladding - LC and SC connectors - 15m (49ft) long

Hewlett Packard Enterprise 263894-004, 15 m, LC, SC, Mannelijk/Mannelijk