• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    135,-excl. btw 163,35incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 9 oktober 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 9 oktober 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise 234457-B22 fiber optic kabel

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 5m SC/SC

    Productcode: 234457-B22  |  EAN/UPC: 0743172441690
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 5m SC/SC kenmerken

    HP 90 inktcartridges produceren voortreffelijke resultaten bij vele typen documenten, van nauwkeurige lijntekeningen tot kleurenafbeeldingen van fotokwaliteit. HP's gepatenteerde inkt levert samen met HP Designjet 4000 printers snelle, betrouwbare en kost

    Hewlett Packard Enterprise 5m SC/SC, SC, SC, Male/Male, 125 µm, OFC, 850 nm

    HP 90 inktcartridges produceren voortreffelijke resultaten bij vele typen documenten, van nauwkeurige lijntekeningen tot kleurenafbeeldingen van fotokwaliteit. HP's gepatenteerde inkt levert samen met HP Designjet 4000 printers snelle, betrouwbare en kosteneffectieve prestaties. Naast multi-packs bieden ook value packs een aanzienlijke kostenbesparing en gemak.

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 5m SC/SC specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 5 m
    Kenmerken
    Aansluiting 2 SC
    Aansluiting 1 SC
    Sexe Male/Male
    Soort kabel OFC
    Draad modus structuur Multimode
    Golflengte 850 nm
    Bekleding diameter 125 µm

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 15,- 18,15
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    5m SC/SC
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    163.35 EUR new
    HP 90 inktcartridges produceren voortreffelijke resultaten bij vele typen documenten, van nauwkeurige lijntekeningen tot kleurenafbeeldingen van fotokwaliteit. HP's gepatenteerde inkt levert samen met HP Designjet 4000 printers snelle, betrouwbare en kost
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 5m SC/SC Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 5m SC/SC
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/hewlett-packard-enterprise/5m-sc-sc-art-234457-b22-num-5417597/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder