• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    189,-excl. btw 228,69incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 29 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 29 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise 221692-B26 fiber optic kabel

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 30m LC/LC

    Productcode: 221692-B26  |  EAN/UPC: 0720591158668
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 30m LC/LC kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC. Lengte snoer: 30 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC

    Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC, 30 m, OFC, LC, LC

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 30m LC/LC specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 30 m
    Kenmerken
    Aansluiting 2 LC
    Aansluiting 1 LC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Soort kabel OFC
    Draad modus structuur Multimode
    Golflengte 850 nm
    Bekleding diameter 125 µm

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 22,- 26,62

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-LC/PC, 30M, 50/125, MM DPX
      Microconnect FIB442030. Lengte snoer: 30
      m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kleur kabel: Blauw
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Voorraad 3
    Hewlett Packard Enterprise switch: 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606
      Extension SAN Switch FICON CUP LTU
    6269,- excl. btw
    7585,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
    8909,- excl. btw
    10779,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 32-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
      Hewlett Packard Enterprise DC SAN
      Director Switch 32-port 8Gb Fibre
      Channel Blade Option
    30009,- excl. btw
    36310,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Cisco MDS 9124e 24-port Fabric Switch for c-Class BladeSystem
      Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS
      9124e 24-port Fabric Switch for c-Class
      BladeSystem
    11449,- excl. btw
    13853,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class
      Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS
      8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem
      c-Class
    11319,- excl. btw
    13695,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class - Zwart, Zilver
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • Geen intern
    18479,- excl. btw
    22359,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk switch module: Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class
      Hewlett Packard Enterprise AJ820A.
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Afmetingen (BxDxH): 381 x 298,5 x 85,9
      mm, Gewicht: 1,81 kg
    5829,- excl. btw
    7053,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk switch module: Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class
      Hewlett Packard Enterprise AJ821A.
      Switchingcapaciteit: 384 Gbit/s,
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Afmetingen (BxDxH): 381 x 298,5 x 85,9
      mm, Gewicht: 1,81 kg
    8989,- excl. btw
    10876,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: BladeSystem c-Class
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class
    3339,- excl. btw
    4040,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise power supply unit: MDS 9124 2nd/Spare Power Supply
      Hewlett Packard Enterprise MDS 9124
      2nd/Spare Power Supply
    889,- excl. btw
    1075,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks MSA2312fc Dual Controller Array
      HP StorageWorks MSA2312fc Dual
      Controller Array
    8589,- excl. btw
    10392,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks MSA2324fc
      HP MSA2324fc, StorageWorks. Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 12 TB,
      Opslag schijf-interface: SATA.
      Hostinterface: Fibre Channel. Type
      behuizing: Rack (2U). Gewicht: 21,7 kg.
      Afmetingen (BxDxH): 254 x 635 x 736,6 mm
    7799,- excl. btw
    9436,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks HP P2000 G3 iSCSI MSA DC w/12 300GB 6G SAS 10K SFF HDD 3.6TB Bundle
      Hewlett Packard Enterprise BV919A,
      StorageWorks. Capaciteit opslag-drive:
      300 GB, Rotatiesnelheid harde schijf:
      10000 RPM, Standaardcapaciteit: 3600 GB.
      Type behuizing: Rack (2U),
      Certificering: China RoHS WEEE
      RoHS-6....
    12219,- excl. btw
    14784,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade LTU
      Hewlett Packard Enterprise T5519A.
      Softwaretype: opwaarderen
    4269,- excl. btw
    5165,49 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP StorageWorks 8/8 and 8/24 SAN Switch 8Gb 8-port Upgrade RTU
      Hewlett Packard Enterprise T5518A.
      Compatibiliteit: B-series Switches HP
      8/24 SAN Switch HP 8/8 SAN Switch
      Cables/Cable Kits/Cable Adapters
      Storage...
    2589,- excl. btw
    3132,69 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP 8/80 and Encryption Switch Intgrated Routing LTU
      Hewlett Packard Enterprise T5529A.
      Softwaretype: opwaarderen
    34529,- excl. btw
    41780,09 incl.btw
    Voorraad 100

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    30m LC/LC
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    228.69 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC. Lengte snoer: 30 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 30m LC/LC Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 30m LC/LC
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel was 1 uur en 17 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/hewlett-packard-enterprise/30m-lc-lc-art-221692-b26-num-5143240/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder