• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    105,-excl. btw 127,05incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 31 augustus 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 31 augustus 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise 221691-B21 fiber optic kabel

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 2m LC/SC

    Productcode: 221691-B21  |  EAN/UPC: 0720591611675
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 2m LC/SC kenmerken

    2 m LC-SC Multi-Mode Fibre Channel Cable

    Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFC, Multimode

    Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 2m LC/SC specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 2 m
    Kenmerken
    Aansluiting 2 SC
    Aansluiting 1 LC
    Sexe Mannelijk/ Mannelijk
    Soort kabel OFC
    Draad modus structuur Multimode
    Golflengte 850 nm
    Bekleding diameter 125 µm

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 15,- 18,15
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 2m 50/125 MM - Oranje
      Microconnect LC/PC-SC/PC 2m 50/125 MM.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC,
      Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk.
      Lengte snoer: 2 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 196
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: P2000 G3
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3.
      Weight: 24.9 kg, Package weight: 30.8
      kg. Dimensions (WxDxH): 484.1 x 617.7 x
      87.8 mm, Package dimensions (WxDxH):
      825.5 x 865.1 x 285.7 mm
    3739,- excl. btw
    4524,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: MSA2300sa Controller
      Hewlett Packard Enterprise MSA2300sa
      Controller
    3659,- excl. btw
    4427,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: MPX200
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    9349,- excl. btw
    11312,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606
      Extension SAN Switch FICON CUP LTU
    6259,- excl. btw
    7573,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 32-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
      Hewlett Packard Enterprise DC SAN
      Director Switch 32-port 8Gb Fibre
      Channel Blade Option
    30299,- excl. btw
    36661,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: BladeSystem c-Class
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class
    3409,- excl. btw
    4124,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise power supply unit: MDS 9124 2nd/Spare Power Supply
      Hewlett Packard Enterprise MDS 9124
      2nd/Spare Power Supply
    859,- excl. btw
    1039,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise raid controller: DC04 and SN8000B 4-slot SAN Director Integrated Routing LTU
      Hewlett Packard Enterprise DC04 and
      SN8000B 4-slot SAN Director Integrated
      Routing LTU
    48909,- excl. btw
    59179,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise router: MPX200 - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise MPX200. Kleur
      van het product: Grijs, Vormfactor: 1U.
      Gewicht: 8,16 kg, Breedte: 215,9 mm,
      Diepte: 546,1 mm. Switchingcapaciteit: 8
      Gbit/s, Switch type: Managed
    15609,- excl. btw
    18886,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreOnce 4210 iSCSI Backup
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce
      4210 iSCSI Backup
    13980,- excl. btw
    16915,80 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreOnce D2D4106i Backup System
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce
      D2D4106i Backup System
    24979,- excl. btw
    30224,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreOnce 4220 Backup
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce
      4220 Backup
    57469,- excl. btw
    69537,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: SAN Switch 4/32, 8-Port
      Hewlett Packard Enterprise T3677A.
      Afmetingen (BxDxH): 22,86 x 1 x 27,94
      mm, Gewicht: 450 g
    9669,- excl. btw
    11699,49 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP StorageWorks 8/8 and 8/24 SAN Switch 8Gb 8-port Upgrade RTU
      Hewlett Packard Enterprise T5518A.
      Compatibele producten: B-series Switches
      HP 8/24 SAN Switch HP 8/8 SAN Switch
      Cables/Cable Kits/Cable Adapters Storage
      B-se
    2749,- excl. btw
    3326,29 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade LTU
      Hewlett Packard Enterprise T5519A.
      Softwaretype: opwaarderen. Compatibele
      producten: HP 8/40. Gewicht verpakking:
      450 g, Diepte verpakking: 25,4 mm,
      Hoogte verpakking: 279,4 mm
    4529,- excl. btw
    5480,09 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3
      10GbE iSCSI MSA Array System Controller.
      Connectivity technology: Wired, Cabling
      technology: 10GbE iSCSI. Safety: RoHS2.
      Dimensions (WxDxH): 304.8 x 482.6 x
      190.5 mm, Weight: 2.04 kg
    4239,- excl. btw
    5129,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise tape autoader: StorageWorks MSL4048 - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise StorageWorks
      MSL4048. Standaardcapaciteit: 19200 GB,
      Capaciteit met compressie: 38400 GB,
      Standaard interfaces: Ethernet, Fibre
      Channel. Backupsnelheid (gecomprimeerde
      gegevens): 1100 GB/uur,...
    19049,- excl. btw
    23049,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise tape autoader: StorageWorks MSL6030 - Zwart, Grafiet
      HP StorageWorks MSL6030.
      Standaardcapaciteit: 4 GB, Standaard
      interfaces: Ultra 320 SCSI, Ondersteunde
      Magnetische tapetypes: LTO-4, LTO-5.
      Formaat: 5U, Kleur van het product:
      Zwart, Grafiet. Afmetingen (BxDxH): 1016
      x 641,3 x...
    5429,- excl. btw
    6569,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise tape autoader: StorageWorks MSL6060 - Grijs
      HP StorageWorks MSL6060.
      Standaardcapaciteit: 4 GB, Capaciteit
      met compressie: 2 GB, Standaard
      interfaces: Ultra 320 SCSI. Formaat:
      10U, Kleur van het product: Grijs.
      Afmetingen (BxDxH): 431,8 x 762 x 444,5
      mm, Gewicht: 70,8 kg
    13499,- excl. btw
    16333,79 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    2m LC/SC
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    127.05 EUR new
    2 m LC-SC Multi-Mode Fibre Channel Cable
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 2m LC/SC Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 2m LC/SC
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/hewlett-packard-enterprise/2m-lc-sc-art-221691-b21-num-5417593/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder