• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    98,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 19 augustus 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 19 augustus 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise 221691-B23 fiber optic kabel

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC

    Productcode: 221691-B23  |  EAN/UPC: 5705965736432
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC. Cable length: 15 m, Cable type: OFC, Connector 1: LC, Connector 2: SC

    Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC, 15 m, OFC, LC, SC

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC specificaties
    Kenmerken
    Aansluiting 2 SC
    Aansluiting 1 LC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Lengte snoer 15 m
    Soort kabel OFC

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 882400

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 15m 50/125 MM
      Microconnect LC/PC-SC/PC 15m 50/125 MM.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur
      kabel: Oranje
    40,- excl. btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: P2000 G3
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3.
      Gewicht: 24,9 kg, Gewicht verpakking:
      30,8 kg. Afmetingen (BxDxH): 484,1 x
      617,7 x 87,8 mm, Afmetingen verpakking
      (BxDxH): 825,5 x 865,1 x 285,7 mm
    3739,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: MSA2300sa Controller
      Hewlett Packard Enterprise MSA2300sa
      Controller
    3659,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: MDS 9124 24-ports Active Fabric Switch
      Hewlett Packard Enterprise MDS 9124
      24-ports Active Fabric Switch
    13429,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Integrated Routing
      LTU
    11389,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power
      Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN
      Switch
    31589,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise software: BladeSystem c-Class
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class
    5859,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise power supply unit: MDS 9124 2nd/Spare Power Supply
      Hewlett Packard Enterprise MDS 9124
      2nd/Spare Power Supply
    899,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise raid controller: DC04 and SN8000B 4-slot SAN Director Integrated Routing LTU
      Hewlett Packard Enterprise DC04 and
      SN8000B 4-slot SAN Director Integrated
      Routing LTU
    61689,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise router: MPX200 - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise MPX200.
      Switchingcapaciteit: 8 Gbit/s. Kleur van
      het product: Grijs, Vormfactor: 1U.
      Gewicht: 8,16 kg, Breedte: 215,9 mm,
      Diepte: 546,1 mm. Switch type: Managed
    15679,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks EVA4400 ST 600GB 10K
      HP EVA4400 ST 600GB 10K, StorageWorks.
      Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit:
      96 TB, Capaciteit opslag-drive: 600 GB,
      Soorten RAID: 0, 1, 0+1, 5, 5+0, 6.
      Certificering: UL, CSA, TUV, FCC, CE,
      CTICK, BSMI, VCCI. Gewicht: 67,1...
    20299,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks D2D2502i
      Hewlett Packard Enterprise D2D2502i,
      StorageWorks. Totale geïnstalleerde
      opslagcapaciteit: 2000 GB, Opslag
      schijf-interface: SATA II, Capaciteit
      opslag-drive: 500 GB. Type behuizing:
      Rack (1U). Gewicht: 20 kg. Afmetingen...
    7949,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks MSA2324fc
      HP MSA2324fc, StorageWorks. Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 12 TB,
      Opslag schijf-interface: SATA.
      Hostinterface: Fibre Channel. Type
      behuizing: Rack (2U). Gewicht: 21,7 kg.
      Afmetingen (BxDxH): 254 x 635 x 736,6 mm
    7799,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP StorageWorks 8/8 and 8/24 SAN Switch 8Gb 8-port Upgrade RTU
      Hewlett Packard Enterprise T5518A.
      Compatibiliteit: B-series Switches HP
      8/24 SAN Switch HP 8/8 SAN Switch
      Cables/Cable Kits/Cable Adapters
      Storage...
    4239,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP 4/8 SAN Full Fabric Upgrade License
      Hewlett Packard Enterprise T4261A.
      Licentietype: Volledig
    1369,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: SAN Switch 4/32, 8-Port
      Hewlett Packard Enterprise T3677A
    9669,- excl. btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3
      10GbE iSCSI MSA Array System Controller.
      Veiligheid: RoHS2.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Bekabelingstechnologie: 10GbE iSCSI.
      Compatibiliteit: P2000 G3/MSA.
      Afmetingen (BxDxH): 304,8...
    4239,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise tape autoader: StorageWorks MSL4048 1 Ultrium 448 Drive Library
      HP StorageWorks MSL4048 1 Ultrium 448
      Drive Library
    8429,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise tape autoader: StorageWorks MSL2024 - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise StorageWorks
      MSL2024. Native capacity: 9600 GB,
      Compressed capacity: 19200 GB, Magnetic
      tape types supported: LTO-3. Form
      factor: 2U, Colour of product: Grey.
      Dimensions (WxDxH): 445 x 807 x 88
      mm,...
    9329,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise tape autoader: StorageWorks MSL8096 - Grafiet
      HP StorageWorks MSL8096.
      Standaardcapaciteit: 76800 GB,
      Capaciteit met compressie: 153600 GB,
      Standaard interfaces: Ultra 320 SCSI.
      Formaat: 8U, Kleur van het product:
      Grafiet. Afmetingen (BxDxH): 685 x 655,1
      x 1024,9 mm,...
    32379,- excl. btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    15m LC-SC
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    118.58 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC. Cable length: 15 m, Cable type: OFC, Connector 1: LC, Connector 2: SC
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/hewlett-packard-enterprise/15m-lc-sc-art-221691-b23-num-4604241/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder