• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: glasvezelkabels
    109,-excl. btw 131,89incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 24 november 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 24 november 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise 221691-B23 fiber optic kabel

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC

    Productcode: 221691-B23  |  EAN/UPC: 5705965736432
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Sexe: Mannelijk/Mannelijk. Lengte snoer: 15 m

    Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC, LC, SC, Mannelijk/Mannelijk, OFC, 15 m

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 15 m
    Kenmerken
    Aansluiting 2 SC
    Aansluiting 1 LC
    Sexe Mannelijk/Mannelijk
    Soort kabel OFC

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 22,- 26,62

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Microconnect fiber optic kabel: LC/PC-SC/PC 15m 50/125 MM
      Microconnect LC/PC-SC/PC 15m 50/125 MM.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC,
      Kleur kabel: Oranje. Lengte snoer: 15 m
    65,- excl. btw
    78,65 incl.btw
    Voorraad 28
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: P2000 G3
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3.
      Gewicht: 24,9 kg, Gewicht verpakking:
      30,8 kg. Afmetingen (BxDxH): 484,1 x
      617,7 x 87,8 mm, Afmetingen verpakking
      (BxDxH): 825,5 x 865,1 x 285,7 mm
    3739,- excl. btw
    4524,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: MSA2300sa Controller
      Hewlett Packard Enterprise MSA2300sa
      Controller
    3659,- excl. btw
    4427,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: MPX200
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    9439,- excl. btw
    11421,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 32-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
      Hewlett Packard Enterprise DC SAN
      Director Switch 32-port 8Gb Fibre
      Channel Blade Option
    30589,- excl. btw
    37012,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606
      Extension SAN Switch FICON CUP LTU
    6319,- excl. btw
    7645,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: BladeSystem c-Class
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class
    3339,- excl. btw
    4040,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise power supply unit: MDS 9124 2nd/Spare Power Supply
      Hewlett Packard Enterprise MDS 9124
      2nd/Spare Power Supply
    869,- excl. btw
    1051,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise raid controller: DC04 and SN8000B 4-slot SAN Director Integrated Routing LTU
      Hewlett Packard Enterprise DC04 and
      SN8000B 4-slot SAN Director Integrated
      Routing LTU
    48909,- excl. btw
    59179,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise router: MPX200 - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise MPX200. Kleur
      van het product: Grijs, Vormfactor: 1U.
      Gewicht: 8,16 kg, Breedte: 215,9 mm,
      Diepte: 546,1 mm. Switchingcapaciteit: 8
      Gbit/s, Switch type: Managed
    15809,- excl. btw
    19128,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreOnce 4210 iSCSI Backup
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce
      4210 iSCSI Backup
    16449,- excl. btw
    19903,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks MSA2212fc Dual Enhanced Controller Array
      HP StorageWorks MSA2212fc Dual Enhanced
      Controller Array
    13839,- excl. btw
    16745,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks MSA2324fc
      HP MSA2324fc, StorageWorks. Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 12 TB,
      Opslag schijf-interface: SATA.
      Hostinterface: Fibre Channel. Type
      behuizing: Rack (2U). Gewicht: 21,7 kg.
      Afmetingen (BxDxH): 254 x 635 x 736,6 mm
    7799,- excl. btw
    9436,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP StorageWorks 8/8 and 8/24 SAN Switch 8Gb 8-port Upgrade RTU
      Hewlett Packard Enterprise T5518A.
      Compatibele producten: B-series Switches
      HP 8/24 SAN Switch HP 8/8 SAN Switch
      Cables/Cable Kits/Cable Adapters
      Storage...
    2609,- excl. btw
    3156,89 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: SN3000B SAN Switch 12-port Upgrade LTU
    • U bespaart 9%
      Hewlett Packard Enterprise TC391A.
      Softwaretype: opwaarderen
    5499,- excl. btw
    6653,79 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: SN6000B 10Gb Integrated FC Extension LTU
    • U bespaart 9%
      Hewlett Packard Enterprise TC356A.
      Compatibele producten: HP SN6000B.
      Gewicht verpakking: 450 g, Diepte
      verpakking: 25,4 mm, Hoogte verpakking:
      279,4 mm
    9209,- excl. btw
    11142,89 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3
      10GbE iSCSI MSA Array System Controller.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Bekabelingstechnologie: 10GbE iSCSI.
      Veiligheid: RoHS2. Afmetingen (BxDxH):
      304,8 x 482,6 x 190,5 mm, Gewicht:...
    4209,- excl. btw
    5092,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise tape autoader: StorageWorks MSL4048
      HP StorageWorks MSL4048.
      Standaardcapaciteit: 19200 GB,
      Capaciteit met compressie: 38400 GB,
      Standaard interfaces: Ultra 320 SCSI.
      Overdrachtssnelheid (piek): 80 MB/s.
      Formaat: 4U. Stroomvoorziening: 100-240V
      AC, 50/60 Hz....
    15699,- excl. btw
    18995,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise tape autoader: StorageWorks MSL6030 - Zwart, Grafiet
      HP StorageWorks MSL6030.
      Standaardcapaciteit: 24000 GB,
      Capaciteit met compressie: 48000 GB,
      Standaard interfaces: Ultra 320 SCSI.
      Formaat: 5U, Kleur van het product:
      Zwart, Grafiet. Afmetingen (BxDxH): 1016
      x 641,3 x 400 mm,...
    15079,- excl. btw
    18245,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise tape autoader: StorageWorks MSL 6060 - Zwart, Grafiet
      HP StorageWorks MSL 6060.
      Standaardcapaciteit: 24000 GB,
      Capaciteit met compressie: 48000 GB,
      Ondersteunde Magnetische tapetypes:
      LTO-3. Formaat: 10U, Kleur van het
      product: Zwart, Grafiet
    39069,- excl. btw
    47273,49 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    15m LC-SC
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    131.89 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Sexe: Mannelijk/Mannelijk. Lengte snoer: 15 m
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 15m LC-SC
    https://www.centralpoint.nl/fiber-optic-kabel/hewlett-packard-enterprise/15m-lc-sc-art-221691-b23-num-4604241/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder