• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Hewlett Packard Enterprise glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
    (AJ837A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    115,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber optic kabel
    (AJ836A)
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    82,- excl. btw
    Voorraad: 44
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
    (AJ833A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    57,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
    (AJ834A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    60,- excl. btw
    Voorraad: 52
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Fiber optic kabel
    (QK733A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    77,- excl. btw
    Voorraad: 44
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m Fiber optic kabel
    (QK734A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 5m. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    98,- excl. btw
    Voorraad: 73
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb .....
    (AJ835A)
      Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50 / 125um LC / LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk. Lengte snoer: 2 m, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    66,- excl. btw
    Voorraad: 51
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m Fiber optic kabel
    (QK735A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 15m. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    138,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 Fiber optic kabel
    (AJ838A)
      Hewlett Packard Enterprise 30m LC / LC OM3. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    241,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise SFP+ Direct Attach 0.5M Cable Fiber optic kabel - Zwart
    (JW100A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba DAC-SFP-10GE-50CM. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m
    141,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise SFP+ Direct Attach 1M Cable Fiber optic kabel - Zwart
    (JW101A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba DAC-SFP-10GE-1M. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 1 m
    107,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Fiber optic kabel
    (QK732A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC OM4 2 Multi-mode 1m. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Open Box
    Hewlett Packard Enterprise X244 Fiber optic kabel - Open Box
    (J9300A-N2)
      Hewlett Packard Enterprise X244. Sexe: Vrouwelijk / Vrouwelijk, Overdrachtssnelheid: 10000 Gbit / s. Lengte snoer: 1 m, Gewicht: 120 g. Materiaal: Koper
    169,50 excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise 25Gb SFP28 to SFP28 5m Direct Attach Copper Cable Fiber optic kabel
    (844480-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 844480-B21. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Kleur kabel: Zwart
    260,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 627719-001 Fiber optic kabel
    (627719-001)
      Hewlett Packard Enterprise 627719-001. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise BLc QSFP+ to 4x10G SFP+ AOC 15m Opt Fiber optic kabel
    (721076-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BLc QSFP+ to 4x10G SFP+ AOC 15m Opt. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: 4x SFP+
    1.745,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 4m 50/125 (LC-LC) Fiber optic kabel
    (QL281B)
      Hewlett Packard Enterprise 4m 50 / 125 (LC-LC). Lengte snoer: 4 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    221,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Fiber optic kabel
    (QK734AH)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise SFP+ Direct Attach 3M Cable  Fiber optic kabel - Zwart
    (JW102A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba DAC-SFP-10GE-3M. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 3 m
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 491025-001 Fiber optic kabel
    (491025-001)
      Hewlett Packard Enterprise 491025-001. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 15M Premier Flex Fc Om4 Fiber optic kabel
    (656430-001)
      Hewlett Packard Enterprise 15M Premier Flex Fc Om4. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Vrouwelijk, Kleur kabel: Blauw
    207,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 627720-001 Fiber optic kabel
    (627720-001)
      Hewlett Packard Enterprise 627720-001. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    38,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise Single-Mode LC/LC Fiber optic kabel
    (AK345A)
      Hewlett Packard Enterprise Single-Mode LC / LC. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Turkoois
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise Single-Mode LC/LC Fiber optic kabel
    (AK346A)
      Hewlett Packard Enterprise Single-Mode LC / LC. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Turkoois
    103,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 1 m Direct Attach Fiber optic kabel
    (J9281-61201)
      Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 1 m Direct Attach. Lengte snoer: 1 m, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    107,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 Fiber optic kabel
    (QK736A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC Multi-mode OM4. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blauw
    276,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise HP 50m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
    (AJ839A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ839A. Lengte snoer: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    292,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise HP B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable .....
    (AP818A)
      Hewlett Packard Enterprise AP818A. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    324,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 16 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Fiber optic kabel
    (QK737A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC / LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    345,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise HP B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable .....
    (AP819A)
      Hewlett Packard Enterprise AP819A. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    363,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+ Fiber optic kabel
    (AP820A)
      Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Turkoois
    397,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 850394-001 Fiber optic kabel
    (850394-001)
      Hewlett Packard Enterprise 850394-001. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    743,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 804101-B21 Fiber optic kabel
    (804101-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 804101-B21. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: CXP, Aansluiting 2: CXP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    1.435,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 845410-B21 Fiber optic kabel
    (845410-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 845410-B21. Lengte snoer: 7 m
    1.768,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 627718-001 Fiber optic kabel
    (627718-001)
      Hewlett Packard Enterprise 627718-001. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    33,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 263894-003 Fiber optic kabel
    (263894-003)
      Hewlett Packard Enterprise 263894-003. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 263894-004 Fiber optic kabel
    (263894-004)
      Hewlett Packard Enterprise 263894-004. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    80,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 627721-001 Fiber optic kabel
    (627721-001)
      Hewlett Packard Enterprise 627721-001. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    96,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 627724-001 Fiber optic kabel
    (627724-001)
      Hewlett Packard Enterprise 627724-001. Lengte snoer: 50 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    152,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise SFP+ Direct Attach 5M Cable Fiber optic kabel - Zwart
    (JW103A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba DAC-SFP-10GE-5M. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    216,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 804155-B21 Fiber optic kabel
    (804155-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 804155-B21. Lengte snoer: 2,1 m, Aansluiting 1: CXP, Aansluiting 2: CXP, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    341,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise Q9S67A Fiber optic kabel
    (Q9S67A)
      Hewlett Packard Enterprise Q9S67A. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    1.252,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 491026-001 Fiber optic kabel
    (491026-001)
      Hewlett Packard Enterprise 491026-001. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 491023-001 Fiber optic kabel
    (491023-001)
      Hewlett Packard Enterprise 491023-001. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit Fiber optic kabel
    (JD324B)
      Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    228,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise J9302-61001 Fiber optic kabel
    (J9302-61001)
      Hewlett Packard Enterprise J9302-61001. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: XFP, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    399,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 100GB QSFP28 3m Fiber optic kabel
    (845406-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 100GB QSFP28 3m. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Aluminium
    428,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Refurbished
    Hewlett Packard Enterprise Cable - LC/LC, premier flex optical, 0.5 meters (1.64 feet) long .....
    (627718-001-RFB)
      Hewlett Packard Enterprise 627718-001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m. Meegeleverde software: CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 627723-001 Fiber optic kabel
    (627723-001)
      Hewlett Packard Enterprise 627723-001. Lengte snoer: 30 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Refurbished
    Hewlett Packard Enterprise Cable - Fiber Channel LC/LC, 15m (16yd) long, multi-mode .....
    (491027-001-RFB)
      Hewlett Packard Enterprise 491027-001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 15 m. Compatibiliteit: CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Refurbished
    Hewlett Packard Enterprise Cable - LC/LC fiber channel, 5 meters (16.4 feet) long, multi-mode .....
    (491026-001-RFB)
      Hewlett Packard Enterprise 491026-001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 5 m. Compatibiliteit: CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
    88,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC Fiber optic kabel
    (221691-B23)
      Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    110,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise R0Y52A Fiber optic kabel
    (R0Y52A)
      Hewlett Packard Enterprise R0Y52A. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    113,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Hewlett Packard Enterprise Cable - Fiber Channel LC/LC, 0.5m (19.68in) long, multi-mode .....
    (491023-001-RFB)
      Hewlett Packard Enterprise 491023-001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 0,5 m. Compatibiliteit: CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
    147,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Refurbished
    Hewlett Packard Enterprise Cable - LC/LC fiber channel, 2 meters (6.5 feet) long, multi-mode .....
    (491025-001-RFB)
      Hewlett Packard Enterprise 491025-001. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk / Mannelijk. Lengte snoer: 2 m. Compatibiliteit: CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
    163,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 3 m Direct Attach Fiber optic kabel
    (J9283-61201)
      Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 3 m Direct Attach. Lengte snoer: 3 m, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    171,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 491027-001 Fiber optic kabel
    (491027-001)
      Hewlett Packard Enterprise 491027-001. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    192,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise J9281D Fiber optic kabel
    (J9281D#B01)
      Hewlett Packard Enterprise J9281D. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Rood
    198,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise JL487A Fiber optic kabel
    (JL487A)
      Hewlett Packard Enterprise JL487A. Lengte snoer: 0,65 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    213,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise R0Y53A Fiber optic kabel
    (R0Y53A)
      Hewlett Packard Enterprise R0Y53A. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    216,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise 1 Meter SAS Expansion Cable Kit Fiber optic kabel
    (QR514A)
      Hewlett Packard Enterprise 1 Meter SAS Expansion Cable Kit
    258,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise R0Y54A Fiber optic kabel
    (R0Y54A)
      Hewlett Packard Enterprise R0Y54A. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    301,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise R0Y56A Fiber optic kabel
    (R0Y56A)
      Hewlett Packard Enterprise R0Y56A. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    301,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise JL488A Fiber optic kabel
    (JL488A)
      Hewlett Packard Enterprise JL488A. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    300,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 25GB SFP28 1m Fiber optic kabel
    (844474-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 25GB SFP28 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Black,Aluminium
    376,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise JL489A Fiber optic kabel
    (JL489A)
      Hewlett Packard Enterprise JL489A. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    403,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise R0Z25A Fiber optic kabel
    (R0Z25A)
      Hewlett Packard Enterprise R0Z25A. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: QSFP28, Aansluiting 2: QSFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    425,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise 850394-001 Fiber optic kabel
    (850394-001EXC)
      Hewlett Packard Enterprise 850394-001. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    451,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Hewlett Packard Enterprise R0Y57A Fiber optic kabel
    (R0Y57A)
      Hewlett Packard Enterprise R0Y57A. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    523,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise R0M44A Fiber optic kabel
    (R0M44A)
      Hewlett Packard Enterprise R0M44A. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    802,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise R0M45A Fiber optic kabel
    (R0M45A)
      Hewlett Packard Enterprise R0M45A. Lengte snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    826,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hewlett Packard Enterprise R0Z21A Fiber optic kabel
    (R0Z21A)
      Hewlett Packard Enterprise R0Z21A. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Oranje
    894,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder