€ 0,-
Winkelwagen

Ewent 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel

Productcode: EL8810  |  EAN/UPC: 8716065351330

16,- excl. btw
19,36 incl. btw
Op voorraad (7)
Levertijd:
1-2 werkdagen

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Ewent 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren Fiber optic kabel kenmerken

10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren

Ewent EL8810, 10 m, LSZH, OS2, 2x SC, 2x LC, Geel