€ 0,-
Winkelwagen

Equip MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 7.0m Fiber optic kabel

Productcode: 25555407  |  EAN/UPC: 4015867192580

Gratis
verzending
144,- excl. btw
174,24 incl. btw
Op voorraad (4)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

Equip MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 7.0m Fiber optic kabel kenmerken

MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 7.0m

Equip 25555407, 7 m, OM4, MTP, MTP, Mannelijk/Mannelijk, Cyaan

The equip® MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord OM4 is a pre-terminated optical fiber cabling system, specifically designed to satisfy the increasing demand for high bandwidth and high density in data center network and enterprise building application.