€ 0,-
Winkelwagen

Equip SC/SC, OS2, 15 m Fiber optic kabel

Productcode: 253337  |  EAN/UPC: 4015867178225

22,- excl. btw
26,62 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

Equip SC/SC, OS2, 15 m Fiber optic kabel kenmerken

SC/SC, OS2, 15 m

Equip 253337, 15 m, LSZH, OS2, 2x SC, 2x SC, Geel

The equip® Optical Fiber Patch Cord is made of superior materials to ensure an end-face geometry connection with lower return loss and insertion loss. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehensive collection of lengths and connectors to fulfill your demand for the deployment.