• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Equip glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 10m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255316)
      Equip 255316. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 190
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/ST Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Geel
    (252332)
      Equip 252332. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 34
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/PC, OM3, 50/125 μm, Multi, LSZH/LSOH, 12 pcs, 2 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (255633)
      Equip 255633. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC / PC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Equip LC/PC, 62.5/125 μm, Multi, LSZH, 12 pcs, 2 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (255623)
      Equip 255623. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC / PC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    41,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 1.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255531)
      Equip 255531. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 250
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/PC, 9/125μm, LSZH/LSOH, 12 pcs, 2 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (255603)
      Equip 255603. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Aansluiting 1: LC / PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk
    41,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 10m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255216)
      Equip 255216. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 53
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC - LC, M/M, 15 m, OM3, 10G, LSZH/LSOH Fiber optic kabel - Turkoois
    (255417)
      Equip 255417. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    29,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Geel
    (253333)
      Equip 253333. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 65
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/ST Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Geel
    (252335)
      Equip 252335. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 67
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/PC, OM4, Multi, LSZH/LSOH, 50/125mμ, 12 pcs, 2 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (255643)
      Equip 255643. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC / PC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 20m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255328)
      Equip 255328. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    29,- excl. btw
    Voorraad: 142
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 1.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255321)
      Equip 255321. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 113
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255323)
      Equip 255323. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 120
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 10m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255326)
      Equip 255326. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 146
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 10m Fiber optic kabel - Geel
    (253336)
      Equip 253336. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 50
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip MTP/MTP Trunk Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Cyaan
    (25555307)
      Equip 25555307. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    133,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255412)
      Equip 255412. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 204
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 1.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255211)
      Equip 255211. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 473
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Geel
    (254335)
      Equip 254335. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 21
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255215)
      Equip 255215. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 119
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255315)
      Equip 255315. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 26
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/ST Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 10m Fiber optic kabel - Geel
    (252336)
      Equip 252336. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255513)
      Equip 255513. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 207
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255533)
      Equip 255533. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 83
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/PC, OM4, Multi, LSZH/LSOH, 50/125mμ, 12 pcs, 1 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (255642)
      Equip 255642. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC / PC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    37,- excl. btw
    Voorraad: 59
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip MTP/LC Trunk Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 10m Fiber optic kabel - Cyaan
    (25556607)
      Equip 25556607. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    141,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 0.5m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255419)
      Equip 255419. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 366
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 0.5m Fiber optic kabel - Violet
    (255529)
      Equip 255529. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 113
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 1.0m Fiber optic kabel - Geel
    (254331)
      Equip 254331. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 284
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 0.5m Fiber optic kabel - Violet
    (255539)
      Equip 255539. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 1.0m Fiber optic kabel - Geel
    (254431)
      Equip 254431. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 249
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255413)
      Equip 255413. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 312
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip ST/ ST Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Geel
    (252235)
      Equip 252235. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 119
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip ST/ ST Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 10m Fiber optic kabel - Geel
    (252236)
      Equip 252236. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 36
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/ST Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Geel
    (252333)
      Equip 252333. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 63
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Geel
    (253335)
      Equip 253335. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255532)
      Equip 255532. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 124
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255512)
      Equip 255512. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 255
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip ST/ST Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (25224507)
      Equip 25224507. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255325)
      Equip 255325. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 86
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255543)
      Equip 255543. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 0.5m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255219)
      Equip 255219. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 85
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 1.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255521)
      Equip 255521. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 229
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255312)
      Equip 255312. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 124
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Geel
    (254435)
      Equip 254435. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 370
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 0.5m Fiber optic kabel - Violet
    (255519)
      Equip 255519. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 114
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255213)
      Equip 255213. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 134
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip ST/ ST Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Geel
    (252233)
      Equip 252233. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Geel
    (254432)
      Equip 254432. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 256
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255542)
      Equip 255542. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 52
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 10m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255416)
      Equip 255416. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 244
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255535)
      Equip 255535. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 20m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255218)
      Equip 255218. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    29,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/PC, OM3, 50/125 μm, Multi, LSZH/LSOH, 12 pcs, 1 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (255632)
      Equip 255632. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC / PC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    34,- excl. btw
    Voorraad: 129
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip MTP/LC Trunk Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Cyaan
    (25556307)
      Equip 25556307. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    84,- excl. btw
    Voorraad: 51
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip ST/ ST Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Geel
    (252232)
      Equip 252232. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    13,- excl. btw
    Voorraad: 86
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 0.5m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255319)
      Equip 255319. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 0.5m Fiber optic kabel - Violet
    (255549)
      Equip 255549. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 153
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255322)
      Equip 255322. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 129
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST, M/M, OS2, 9/125μm, 20 m Fiber optic kabel - Oranje
    (254238)
      Equip 254238. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Violet
    (255525)
      Equip 255525. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 73
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/PC, 62.5/125 μm, Multi, LSZH, 12 pcs, 0.5 m Fiber optic kabel - Multi kleuren
    (255621)
      Equip 255621. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM2, Aansluiting 1: LC / PC, Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Equip MTP/LC Trunk Fiber Patch Cord, OM4, 50/125μm, 7.0m Fiber optic kabel - Cyaan
    (25556407)
      Equip 25556407. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 4x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    113,- excl. btw
    Voorraad: 22
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 1.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255411)
      Equip 255411. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    14,- excl. btw
    Voorraad: 263
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/SС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Geel
    (253332)
      Equip 253332. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 215
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Geel
    (254332)
      Equip 254332. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 442
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/ST Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 2.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255212)
      Equip 255212. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 284
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip ST/ ST Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 1.0m Fiber optic kabel - Geel
    (252231)
      Equip 252231. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 1.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255311)
      Equip 255311. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 182
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/SС Optical Fiber Patch Cord, OS2, 9/125μm, 3.0m Fiber optic kabel - Geel
    (254333)
      Equip 254333. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 237
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC/LС Optical Fiber Patch Cord, OM3, 50/125μm, 5.0m Fiber optic kabel - Turkoois
    (255415)
      Equip 255415. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 423
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder