€ 0,-
Winkelwagen

EFB Elektronik LC-SC 50/125µ Fiber optic kabel

Productcode: O0323.3  |  EAN/UPC: 4049759022686

20,- excl. btw
24,20 incl. btw
Op voorraad (15)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EFB Elektronik LC-SC 50/125µ Fiber optic kabel kenmerken

EFB Elektronik LC-SC 50/125µ. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Roze

EFB Elektronik LC-SC 50/125µ, 3 m, OM4, LC, SC, Mannelijk/Mannelijk, Roze