€ 0,-
Winkelwagen

EFB Elektronik Duplex Jumper LC-SC 9/125µ, OS2 Fiber optic kabel

Productcode: O0360.30  |  EAN/UPC: 4049759123697

Gratis
verzending
30,- excl. btw
36,30 incl. btw
Op voorraad (3)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EFB Elektronik Duplex Jumper LC-SC 9/125µ, OS2 Fiber optic kabel kenmerken

Duplex Jumper LC-SC 9/125µ, OS2

EFB Elektronik O0360.30, 30 m, LSZH, OS2, SC, LC, Geel

Fiber jumper are well defined components in international standard of structured cabling ISO/IEC11801.
Due to many different network protocols created in the last 25 years , also a wide range of connectors had been developed. Some of them are still important today: LC, SC, E2000®, MPO/MTP.