• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • EFB Elektronik glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC/LC 50/125µ, 10 m, OM3, LSZH, aqua Fiber optic kabel - Blauw
    (O0312.10)
      EFB Elektronik O0312.10. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik Duplex Jumper SC/APC-SC/APC, 9/125µ, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (O2561.0,5)
      EFB Elektronik O2561.0,5. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: SC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper SC - SC, 9/125µ 0.5m, OS2, LSZH, yellow Fiber optic kabel - Geel
    (O2513.0,5)
      EFB Elektronik O2513.0,5. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    18,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O2513.0,5-1.2 Fiber optic kabel - Geel
    (O2513.0,5-1.2)
      EFB Elektronik O2513.0,5-1.2. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC/SC 50/125µ, 10m, OM3, LSZH, aqua Fiber optic kabel - Blauw
    (O0314.10)
      EFB Elektronik O0314.10. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC-LC 50/125µ, OM3 Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (O0312.40)
      EFB Elektronik O0312.40. Lengte snoer: 40 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    50,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC/LC, 50/125µ, 1m, OM4, LSZH, violet Fiber optic kabel
    (O0319.1)
      EFB Elektronik O0319.1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0360.1 Fiber optic kabel - Geel
    (O0360.1)
      EFB Elektronik O0360.1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0314.15 Fiber optic kabel - Turkoois
    (O0314.15)
      EFB Elektronik O0314.15. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O7413.30 Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (O7413.30)
      EFB Elektronik O7413.30. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    41,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC/LC 50/125µ, 0,5 m, OM3, LSZH, aqua Fiber optic kabel - Blauw
    (O0312.0,5)
      EFB Elektronik O0312.0,5. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0319.1,5 Fiber optic kabel - Violet
    (O0319.1,5)
      EFB Elektronik O0319.1,5. Lengte snoer: 1,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0350.1-1.2 Fiber optic kabel - Geel
    (O0350.1-1.2)
      EFB Elektronik O0350.1-1.2. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik EFB O0312.5 Fiber optic kabel - Blauw
    (O0312.5)
      EFB Elektronik EFB O0312.5. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0360.10 Fiber optic kabel - Geel
    (O0360.10)
      EFB Elektronik O0360.10. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O2513.10 Fiber optic kabel - Geel
    (O2513.10)
      EFB Elektronik O2513.10. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    22,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0387.20 Fiber optic kabel - Geel
    (O0387.20)
      EFB Elektronik O0387.20. Lengte snoer: 20 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0318.10-1.2 Fiber optic kabel - Violet
    (O0318.10-1.2)
      EFB Elektronik O0318.10-1.2. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    29,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0318.10OM5 Fiber optic kabel - Groen
    (O0318.10OM5)
      EFB Elektronik O0318.10OM5. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper SC/SC, 50/125µ, 1 m, OM3, LSZH, aqua Fiber optic kabel - Blauw
    (O7413.1)
      EFB Elektronik O7413.1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC-LC 9/125µ, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (O0350.2)
      EFB Elektronik O0350.2. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    17,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0323.2-1.2 Fiber optic kabel - Violet
    (O0323.2-1.2)
      EFB Elektronik O0323.2-1.2. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0314.20 Fiber optic kabel - Turkoois
    (O0314.20)
      EFB Elektronik O0314.20. Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0314.1-1.2 Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (O0314.1-1.2)
      EFB Elektronik O0314.1-1.2. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik LWL Duplex Patchkabel LC-LC 3m 50/125 Fiber optic kabel - Blauw
    (O0312.3)
      EFB Elektronik LWL Duplex Patchkabel LC-LC 3m 50 / 125. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O7413.2-1.2 Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (O7413.2-1.2)
      EFB Elektronik O7413.2-1.2. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC/APC-SC/APC 8° 9/125µ, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (O0387.1)
      EFB Elektronik O0387.1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC / APC, Aansluiting 2: LC / APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC-LC 9/125µ, OS2, LSZH, yellow, 1.2mm, 10m Fiber optic kabel - Geel
    (O0350.10-1.2)
      EFB Elektronik O0350.10-1.2. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O7413.10 Fiber optic kabel - Turkoois
    (O7413.10)
      EFB Elektronik O7413.10. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0350.15 Fiber optic kabel - Geel
    (O0350.15)
      EFB Elektronik O0350.15. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    24,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC-LC 50/125µ, OM5, LSZH, lime green, 2mm, 5m Fiber optic kabel - Groen
    (O0319.5OM5)
      EFB Elektronik O0319.5OM5. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik LC-SC 50/125µ Fiber optic kabel - Roze
    (O0323.15)
      EFB Elektronik LC-SC 50 / 125µ. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex LC-LC 50/125µ OM5 15m Fiber optic kabel - Groen
    (O0319.15OM5)
      EFB Elektronik Duplex LC-LC 50 / 125µ OM5 15m. Lengte snoer: 15 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0314.1 Fiber optic kabel - Turkoois
    (O0314.1)
      EFB Elektronik O0314.1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O7413.0,5-1.2 Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (O7413.0,5-1.2)
      EFB Elektronik O7413.0,5-1.2. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC/LC 50/125µ, 2m, OM3, LSZH, aqua Fiber optic kabel - Blauw
    (O0312.2)
      EFB Elektronik O0312.2. Lengte snoer: 25 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 22
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0350.1 Fiber optic kabel - Geel
    (O0350.1)
      EFB Elektronik O0350.1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0318.1OM5 Fiber optic kabel - Groen
    (O0318.1OM5)
      EFB Elektronik O0318.1OM5. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0360.3 Fiber optic kabel - Geel
    (O0360.3)
      EFB Elektronik O0360.3. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O7413.3 Fiber optic kabel - Turkoois
    (O7413.3)
      EFB Elektronik O7413.3. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik LC - LC 50/125 3.0m Fiber optic kabel - Violet
    (O0319.3)
      EFB Elektronik LC - LC 50 / 125 3.0m. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O2513.2 Fiber optic kabel - Geel
    (O2513.2)
      EFB Elektronik O2513.2. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper SC/SC, 9/125µ, 5m, OS2, LSZH, yellow Fiber optic kabel - Geel
    (O2513.5)
      EFB Elektronik O2513.5. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik LC-SC 50/125µ Fiber optic kabel - Roze
    (O0323.3)
      EFB Elektronik LC-SC 50 / 125µ. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O2513.7,5 Fiber optic kabel - Geel
    (O2513.7,5)
      EFB Elektronik O2513.7,5. Lengte snoer: 7,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0381.0,5 Fiber optic kabel - Geel
    (O0381.0,5)
      EFB Elektronik O0381.0,5. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Optische Kabeln arbeiten im Gegensatz zu Kupferkabeln auch unter schwierigsten .....
    (O0350.7,5)
      EFB Elektronik O0350.7,5. Lengte snoer: 7,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0318.3OM5 Fiber optic kabel - Groen
    (O0318.3OM5)
      EFB Elektronik O0318.3OM5. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    21,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0319.7,5 Fiber optic kabel - Violet
    (O0319.7,5)
      EFB Elektronik O0319.7,5. Lengte snoer: 7,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    23,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O7413.10-1.2 Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (O7413.10-1.2)
      EFB Elektronik O7413.10-1.2. Lengte snoer: 10 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    25,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O7413.15 Fiber optic kabel - Turkoois
    (O7413.15)
      EFB Elektronik O7413.15. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex
    28,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0318.7,5OM5 Fiber optic kabel - Groen
    (O0318.7,5OM5)
      EFB Elektronik O0318.7,5OM5. Lengte snoer: 7,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC-LC 9/125µ, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (O0350.30)
      EFB Elektronik O0350.30. Lengte snoer: 30 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    31,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik Duplex LC-LC 50/125µ OM5 7.5m Fiber optic kabel - Groen
    (O0319.7,5OM5)
      EFB Elektronik Duplex LC-LC 50 / 125µ OM5 7.5m. Lengte snoer: 7,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM5, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    32,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0319.50 Fiber optic kabel - Roze
    (O0319.50)
      EFB Elektronik O0319.50. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    74,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik LC 50/125µ OM3 2m Fiber optic kabel - Turkoois
    (O3681.2)
      EFB Elektronik LC 50 / 125µ OM3 2m. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik LC-SC 50/125µ Fiber optic kabel - Roze
    (O0323.0,5)
      EFB Elektronik LC-SC 50 / 125µ. Lengte snoer: 0,5 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    15,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0312.1 Fiber optic kabel - Turkoois
    (O0312.1)
      EFB Elektronik O0312.1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC-SC 50/125µ, OM3, LSZH, aqua, 1.2mm, 0.5m Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (O0314.0,5-1.2)
      EFB Elektronik O0314.0,5-1.2. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0323.0,5-1.2 Fiber optic kabel - Violet
    (O0323.0,5-1.2)
      EFB Elektronik O0323.0,5-1.2. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    16,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0314.2 Fiber optic kabel - Turkoois
    (O0314.2)
      EFB Elektronik O0314.2. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC-SC 9/125µ, OS2 Fiber optic kabel - Geel
    (O0360.0,5)
      EFB Elektronik O0360.0,5. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik Duplex Jumper SC-SC 50/125µ, OM3, LSZH, aqua, 1.2mm, 1m Fiber optic kabel - Aqua-kleur
    (O7413.1-1.2)
      EFB Elektronik O7413.1-1.2. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik O0319.2 Fiber optic kabel - Violet
    (O0319.2)
      EFB Elektronik O0319.2. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0350.3 Fiber optic kabel - Geel
    (O0350.3)
      EFB Elektronik O0350.3. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0360.2 Fiber optic kabel - Geel
    (O0360.2)
      EFB Elektronik O0360.2. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O2513.1 Fiber optic kabel - Geel
    (O2513.1)
      EFB Elektronik O2513.1. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    18,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0360.5 Fiber optic kabel - Geel
    (O0360.5)
      EFB Elektronik O0360.5. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0350.3-1.2 Fiber optic kabel - Geel
    (O0350.3-1.2)
      EFB Elektronik O0350.3-1.2. Lengte snoer: 3 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik Duplex Jumper LC/SC 50/125µ, 5 m, OM3, LSZH, aqua Fiber optic kabel - Blauw
    (O0314.5)
      EFB Elektronik O0314.5. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0360.7,5 Fiber optic kabel - Geel
    (O0360.7,5)
      EFB Elektronik O0360.7,5. Lengte snoer: 7,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    EFB Elektronik O0350.5-1.2 Fiber optic kabel - Geel
    (O0350.5-1.2)
      EFB Elektronik O0350.5-1.2. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex
    20,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder