€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), ST - ST, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 25 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-20730  |  EAN/UPC: 8719675017740

18,- excl. btw
21,78 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), ST - ST, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 25 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), ST - ST, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 25 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), ST - ST, Simplex, 25m, 25 m, OS1/OS2, ST/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel