€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 2 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-11703  |  EAN/UPC: 8719675015111

16,- excl. btw
19,36 incl. btw
Op voorraad (1)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 2 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC - ST, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 2 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - ST, Duplex, 2m, 2 m, OS1/OS2, SC/PC, ST/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel