€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC - SC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 15 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-10728  |  EAN/UPC: 8719675017405

15,- excl. btw
18,15 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC - SC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 15 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC - SC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 15 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - SC, Simplex, 15m, 15 m, OS1/OS2, SC/PC, SC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel