€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 50 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-10715  |  EAN/UPC: 8719675015074

Gratis
verzending
42,- excl. btw
50,82 incl. btw
Op voorraad (2)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 50 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC - SC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 50 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC - SC, Duplex, 50m, 50 m, OS1/OS2, SC/PC, SC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel