€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 5 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-30725  |  EAN/UPC: 8719675017856

14,- excl. btw
16,94 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 5 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 5 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Simplex, 5m, 5 m, OS1/OS2, SC/APC, SC/APC, Mannelijk/Mannelijk, Geel