€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 1 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-30701  |  EAN/UPC: 8719675015418

18,- excl. btw
21,78 incl. btw
Op voorraad (8)
Levertijd:
1 werkdag

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 1 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Duplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 1 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Duplex, 1m, 1 m, OS1/OS2, SC/APC, SC/APC, Mannelijk/Mannelijk, Geel