€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Simplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 2 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-31723  |  EAN/UPC: 8719675017993

13,- excl. btw
15,73 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Simplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 2 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Simplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 2 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Simplex, 2m, 2 m, OS1/OS2, SC/APC, LC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel