€ 0,-
Winkelwagen

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 35 meter Fiber optic kabel

Productcode: S15A-000-31712  |  EAN/UPC: 8719675015685

Gratis
verzending
32,- excl. btw
38,72 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 35 meter Fiber optic kabel kenmerken

Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Duplex 1.8mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, Lengte: 35 meter

EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Duplex, 35m, 35 m, OS1/OS2, SC/APC, LC/PC, Mannelijk/Mannelijk, Geel